PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    27 Квітня 2017р.

Сучасна молодіжна мода і здоров’я

„Сучасна молодіжна мода і здоров’я”- тема години спілкування, яку було проведено 27 квітня 2017 р. в читальному залі бібліотеки коледжу для студентів (хлопців) груп ХТ-3 (кл. керівник ВознюкО.М.); ВХП-29 (кл. керівник Колодич Ю.М.); БУХ-61 (кл. керівник Камінська С.М.); ГРС-1 (кл. керівник Мельниченко С.А.), ФБС-1 (кл. керівник Самсон Л.С.).

Метою даного заходу було формувати поняття про соціальні аспекти розвитку особистості і збереження чоловічого здоров’я, сприяти пошуку позитивного морального ідеалу; формувати негативне ставлення до розбещеності, доступності, позитивне ставлення до моральної чистоти.

На зустріч зі студентами було запрошено лікаря - уролога відділення „Клініки, дружні до молоді” Рівненської обласної дитячої лікарні Шабуніна Романа Юрійовича, під час якої відбулось суто чоловіче спілкування.

На закінчення зустрічі лікар дав поради, яких варто дотримуватись у молодому віці, які необхідні для збереження здоров'я. Адже, кожен може самостійно виявити будь-які зміни в своєму організмі, але не варто про це замовчувати. Для розпізнавання захворювання і правильного лікування необхідно звернутися до фахівця. 

Хома Є.С., зав. бібліотекою

2017.04.27_Moda_zdorovya

 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні74
mod_vvisit_counterВчора159
mod_vvisit_counterНа цьому тижні74
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1456
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3363
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього541941

Сьогодні: 2019-06-16 10:01

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.