PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    27 Квітня 2017р.

2017.04.27_Konfer_Akt_probl_oblik2Конференція з теми: "Актуальні проблеми обліку, оподаткування, математичнеого моделювання та автоматизації фінансово-господарських процесів", 2017

27 квітня 2017 року на базі кафедри економічної кібернетики РДГУ проведено IV Міжвузівську студентську науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми обліку, оподаткування, математичного моделювання та автоматизації фінансово-господарських процесів». 

У конференції взяли участь викладачі та студенти РДГУ, ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу», Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП, ВСП «Рівненський коледж НУБіП України». 

Жваве обговорення викликали доповіді ст.в. кафедри економічної кібернетики Красіна М.А. про можливості українсько-польської співпраці ВНЗ та навчання студентів за подвійними магістерськими програмами, к.е.н., доцента Хомича С.В про вплив російської пропаганди на розгортання військових дій на Сході України. 

Студенти університету у своїх доповідях виявили здатність до системного аналізу проблемних питань, продемонстрували сучасний науковий світогляд, який характеризується універсальністю, глобальністю, відкритістю, нелінійністю, цілісністю, інноваційністю. До таких студентів належать: Гунько Оксана, Савчук Євгенія та Хвищук Тетяна!!!

Цікаві і змістовні доповіді представили студенти всіх навчальних закладів. Стосувались вони сучасних проблем функціонування та розвитку національної економіки в цілому і конкретних підприємств, зокрема математичного моделювання та інформаційних систем і технологій. Особливо хочемо відзначити доповіді студентів ВСП «Рівненський коледж НУБіП України» Бобак Лілії, Горщар Іванни, Козлюк Вікторії, Хлівнюк Вікторії та Червінської Катерини, студентів ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу» Дукач Катерини, Поліщук Катерини, Поплавської Валерії, Сайфундінової Ольги та Лавтен Аліни.

2017.04.27_Konfer_Akt_probl_oblik

2017.04.27_Konfer_Akt_probl_oblik1

2017.04.27_Konfer_Akt_probl_oblik3

2017.04.27_Konfer_Akt_probl_oblik5 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні82
mod_vvisit_counterВчора147
mod_vvisit_counterНа цьому тижні2538
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1220
mod_vvisit_counterВ цьому місяці5601
mod_vvisit_counterВ минулому місяці5808
mod_vvisit_counterВсього537149

Сьогодні: 2019-05-24 18:22

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.