PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    24 Травня 2017р.

2017.05.24_Psihol_aspekti_fahivcyz_upravl2Психологічні аспекти формування фахівця у сфері управління

З ініціативи заступника директора коледжу Гусевика С.О., зав. відділень Кирилюка М.Г. та Скорої О.М., спільно із кафедрою менеджменту економічного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука 24 травня 2017 року було проведено науково-практичний семінар для студентів та викладачів Рівненського коледжу економіки та бізнесу на тему: «Психологічні аспекти формування фахівця у сфері управління».

Під час зустрічі студенти ознайомилися з особливостями підготовки фахівців з менеджменту, з поточною ситуацією на ринку праці та перевагами здобуття спеціальності «Менеджмент», спробували виявити свої схильності до лідерства та керівництва персоналом. Про можливість практичного використання отриманих знань розповіла Комончук О.І., завідувач навчально-виробничої практики, результати основних тест-методик систематизувала та проаналізувала Козлинець О. Ю. - викладач психології.

У підготовці та проведенні семінару брали участь Гусевик С.О. заступник директора з навчальної роботи, викладач-методист; Кирилюк М.Г. завідувач економічного відділення, викладач-методист; Скора О.М. завідувач товарознавчо-технологічного відділення, викладач першої категорії; Комончук О.І., завідувач навчально-виробничою практики, викладач-методист; Козлинець О.Ю. викладач психології, викладач-методист; Антоневич Ю.А. викладач інформатики, викладач-методист.

Висловлюємо щиру подяку за допомогу у проведенні заходу кандидату економічних наук, доценту кафедри менеджменту МЕГУ ім.академіка С.Демянчука Сергію Демидюку.

2017.05.24_Psihol_aspekti_fahivcyz_upravl3 2017.05.24_Psihol_aspekti_fahivcyz_upravl1

2017.05.24_Psihol_aspekti_fahivcyz_upravl


 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні82
mod_vvisit_counterВчора147
mod_vvisit_counterНа цьому тижні2538
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1220
mod_vvisit_counterВ цьому місяці5601
mod_vvisit_counterВ минулому місяці5808
mod_vvisit_counterВсього537149

Сьогодні: 2019-05-24 18:20

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.