PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

30 Серпня 2017р.

Стартував новий навчальний рік

Традиційно старт кожному навчальному року дають засідання педагогічних рад, які відбуваються наприкінці серпня.

30 серпня 2017 року в Рівненському коледжі економіки та бізнесу відбулося засідання педагогічної ради. Про основні завдання педагогічного колективу на 2017-2018 навчальний рік доповів директор коледжу Романчук В.П.

Він зазначив, що робота педагогічного колективу спрямована на виконання Конституції України, Закону України «Про вищу освіту», Указів Президента України "Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні", "Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні", "Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні", основних положень Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2011-2021 роки, програми діяльності Кабінету Міністрів України та інших нормативно-правових документів, спрямованих на подальший розвиток освітньої галузі.

Педагогічний колектив закладу готовий до початку навчального року. Разом з тим необхідно проводити роботу зі зміцнення матеріальної бази, підвищення якості та ефективності навчання, вдосконалювати роботу навчальної частини, циклових комісій.

Про розподіл педагогічного навантаження на 2017-2018 н.р., графік навчального процесу на денному відділенні повідомив заступник директора з навчальної роботи Гусевик С.О.

Заступник директора з виховної роботи Опанасик А.В. оголосила склад класних керівників новостворених навчальних груп, порядок проведення організаційних заходів до початку навчального року – урочистої лінійки, Першого уроку.

Секретар приймальної комісії Федорчук Р.Ю. доповіла про роботу приймальної комісії щодо організації прийому студентів до коледжу в 2017 році.

Про результати огляду готовності навчальних аудиторій, лабораторій закладу до нового навчального року повідомив присутнім Гусевик С.О. – заступник директора з навчальної роботи.

На засіданні педагогічної ради також затверджено склад педагогічної ради, обрано секретаря, затверджено план засідань педагогічної ради коледжу на 2017-2018 н.р.

Гусевик С.О. - заступник директора з навчальної роботи Рівненського коледжу економіки та бізнесу

    

 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні213
mod_vvisit_counterВчора232
mod_vvisit_counterНа цьому тижні734
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1569
mod_vvisit_counterВ цьому місяці5797
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього544375

Сьогодні: 2019-06-26 23:31

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.