PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    30 Травня 2017р.

Засідання методичної ради

30.05.2017 р. у ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу» відбулося засідання методичної ради.

Гусевик С.О., голова методичної ради, проаналізував виконання графіка навчального процесу в основному та стан вичитки годин на початок червня. Довів до відома членів методичної ради рекомендації щодо специфіки розподілу педагогічного навантаження на 2017-2018 н.р.; ознайомив із новими робочими планами та обсягом навчальних годин.

Погодіна Н.В., методист коледжу, звітувала про результати 5-річної   роботи педагогічного колективу над проблемною темою «Впровадження новітніх інформаційних технологій у навчально-виховний процес із метою підвищення ефективності та якості викладання в коледжі». Вказала, що діяльність функціонування системи методичної роботи у коледжі мотивує і спонукає викладача до підвищення свого фахового рівня, сприяє взаємозбагаченню членів колективу педагогічними досягненнями та інноваціями, співпраці досвідчених і молодих колег, створює організаційно-методичні умови для педагогічної та науково-пошукової діяльності.

Кирилюк М.Г., завідувач економічного відділення ознайомив членів методичної ради з інформаційною базою для призначення стипендіального забезпечення студентів:

- пам'яткою класних керівників з переліком необхідних документів для подання до стипендіальної комісії;

- переліком інформаційних елементів з питань освіти для внесення в ЄДЕБО;

- доповненнями до коледжівських Правил стипендіального забезпечення.

Отже, методична рада ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу» є центром підтримки та виконання розпорядчо-виконавчих, контролюючих і стимулюючих функцій адміністрації закладу.

Гусевик С.О., голова методичної ради


 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1
mod_vvisit_counterВчора222
mod_vvisit_counterНа цьому тижні744
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1569
mod_vvisit_counterВ цьому місяці5807
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього544385

Сьогодні: 2019-06-27 00:01

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.