PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

   26 Лютого 2018р.

2018.02.26_Maybutnya_Profesiya1

Знайомство з майбутньою професійною діяльністю

Навчальна практика «Вступ до фаху» має чітко визначене професійне спрямування, а саме: основу уявлення про майбутню професію, вивчення фахових функцій майбутніх спеціалістів у різних сферах господарської діяльності.

До проведення навчальної практики були залучені викладачі коледжу та практичні працівники з різних сфер діяльності м. Рівного.

Важливість проведення таких зустрічей надзвичайно велика. Адже студенти мають чудову можливість безпосередньо отримати відповіді на запитання, що їх цікавлять, від фахівців певної галузі. Теорія, що вивчається на заняттях, оживає на устах працівника установи, який дає відповідь. Крім того, студенти переймаються не лише самою суттю запитання, а й атмосферою, що панує в аудиторії.

У рамках навчальної практики "Вступ до фаху" студенти другого курсу спеціальностей « Фінанси ,банківська справа і страхування», «Туризм»,

«Готельно–ресторанна справа», «Облік та оподаткування » відвідали лекції провідних фахівців, а також стали учасниками виїзних занять, на яких мали змогу на власні очі побачити особливості майбутнього фаху.

Студентам гр.ФБС-1, ФБС-3 допомогли зрозуміти усі тонкощі майбутньої професії працівники таких установ: Управління економіки м. Рівне, АТ «Ексімбанк», ДПІ ГУ ДФС м. Рівне, «УСК Княжа «Vienna Insurance Croup»», ПАТ НАСК «Оранта», Пенсійний фонд м. Рівне.

 2018.02.26_Maybutnya_Profesiya6

2018.02.26_Maybutnya_Profesiya7

2018.02.26_Maybutnya_Profesiya8

2018.02.26_Maybutnya_Profesiya9

2018.02.26_Maybutnya_Profesiya11

Основне завдання в роботі бухгалтера - формування зовнішньої та внутрішньої звітності, своєчасна і правильна сплата податків, робота з партнерами і клієнтами, системність та порядок у справах – у цьому зорієнтував студентів гр. ОП-1 провідний спеціаліст ДПІ ГУ ДФС В Рівненській області.

 2018.02.26_Maybutnya_Profesiya3

 2018.02.26_Maybutnya_Profesiya4

«Життя під час подорожі – це мрія у чистому вигляді», – писала відома англійська письменниця Агата Крісті. А кому ж втілювати цю мрію в життя, як не майбутнім фахівцям туристичної індустрії? Своїм досвідом та основними напрямки діяльності зі студентами гр. ТУР-1 поділилися працівники туристичної агенції «Флайдер». Під час виробничої екскурсії студенти дізналися про технологію співпраці туристичного оператора та туристичного агента.

 2018.02.26_Maybutnya_Profesiya5

 

Готельно-ресторанний бізнес є галуззю з високим рівнем доходів, а отже, й конкуренції, що має за мету максимально задовольнити потреби споживачів, забезпечити високий рівень комфорту, залишити незабутні враження гостям.

 Суденти гр. ГРС -1, ГРС- 3 здійснили екскурсії до ресторану «Меланж» та ППФ «Парті».

Персонал ресторану «Меланж » з радістю відчинив свої двері для студентів гр. ГРС-1, ГРС-3 . Адміністратор залу ознайомив з виробничою структурою, розповів про історію закладу. Студентам були продемонстровані елементи сервірування столу, оформлення та подача страв.

Під час наступної екскурсії у ППФ «Парті» студенти ознайомились з інноваційним видами технологічного обладнання (хоспер, стефан-гриль, пакоджет, термоміксер, термопроцесор, вакуумний маринатор Cookvac, сосуд Дьюара, хербофільтри); новинками та асортиментом столового посуду, приборів, інвентарю, трендами у склі.

2018.02.26_Maybutnya_Profesiya1

2018.02.26_Maybutnya_Profesiya2018.02.26_Maybutnya_Profesiya2

Ці тижні практики пройшли на позитивній ноті для юних рестораторів, туристів , фінансистів та обліковців, адже вони побачили, які перспективи та починання чекають їх в майбутньому. Ми щиро вдячні всім за співпрацю та сподіваємось, що ваші спогади залишаться лише яскравими, незважаючи на те, що за вікном сніг….

Комончук О.І., завідувач навчально-виробничою практикою

 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні337
mod_vvisit_counterВчора329
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1991
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні2757
mod_vvisit_counterВ цьому місяці1991
mod_vvisit_counterВ минулому місяці10861
mod_vvisit_counterВсього631273

Сьогодні: 2020-06-05 21:42

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.