PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

   23 Березня 2018р.

2018.03.23_Tigd_ciklu_PTB219−23 березня 2018 року в коледжі відбувся тиждень спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», що відзначився низкою цікавих фахових заходів.

Глибокі фахові знання з економіки торгівлі продемонстрували студенти-товарознавці ІІІ курсу на відкритому занятті викладача Столярець Олени Калениківни.

Вони чудово справилися із завданням - визначенням роздрібних відпускних цін на товари, що оподатковуються як за звичайною ставкою ПДВ, так і за пільговою, а також розраховували ціни на підакцизні товари, що самостійно імпортуються з-за кордону роздрібними торговельними суб'єктами. Студенти звітували про виконану роботу естафетою по відділах, в які вони були об'єднані заздалегідь (це супроводжувалось демонстрацією економічних елементів цін у вигляді діаграм), зробили добірку цікавих інформаційних фактів про ціноутворення у світовому бізнес-просторі та креативно представили його аудиторії. Глибока фахова грамотність була продемонстрована також під час формування відповідей до питань, що ставились викладачем після вирішення економічних кейс-ситуацій, та виконання експрес-диктанту зі взаємоперевіркою.

У тому, що в людському житті від теорії до практики лише один крок, переконались студенти групи ТК-41 у вівторок. Разом із викладачем товарознавства непродовольчих товарів Музикою Н.І. вони відвідали виробничо-збутове підприємство «Льонокомбінат» ТОВ «Т-Стиль», що знаходиться у м. Рівне та спеціалізується на виробництві трикотажних полотен та виробів. Студенти переконались, що екскурсійний об'єкт – це справжнє підприємство європейського зразка, оснащене новітнім виробничим обладнанням та забезпечене сучасною матеріально-технічною базою. Вони були очевидцями не лише новітнього технологічного процесу виробництва на підприємстві, а й відвідали фірмовий магазин, де безпосередньо реалізуються вироби, що тут виготовляються.

2018.03.23_Tigd_ciklu_PTB8

2018.03.23_Tigd_ciklu_PTB9

РКЕБ не лише дає путівку у фахове життя, а й єднає долі молодих людей, що приходять на навчання… Але чи готові наші студенти, окрилені взаємним коханням, створити сім'ю, чи є усі необхідні умови в них для цього?.. Відповіді на ці та багато інших питань надала виховна година, проведена в гуртожитку студентами групи ПТБ-4 та їх класним керівником Столярець О.К. Усі охочі пройшли тести на готовність до шлюбу й усвідомили, який життєвий крок їм потрібно робити у найближчим часом. Присутні дізналися 12 цікавих фактів про шлюб, ознайомилися з прекрасними моментами непростого сімейного життя як чоловіків, так і дружин ‒ основами людського щасливого життя.

Увесь світ захоплюється здатністю китайців робити точні копії різних речей. Це може бути будь-що: техніка, одяг, взуття та інші предмети повсякденного життя. Але якщо виробництво таких речей якось можна пояснити, то абсолютно незрозуміло, як роблять китайці штучну їжу. На відкритому засіданні гуртка, яке провели завідувач торговельно-технологічного відділення Скора О.М. і викладач Музика Н.І., присутні були проінформовані про те, які продовольчі товари підробляють найчастіше, як ці підробки можуть вплинути на організм людини та як не потрапити на гачок шахраїв, а купувати тільки натуральні та справжні продукти харчування. Серед штучних продуктів виявились: капуста, яловиччина, ікра, рис та курячі яйця. Було також продемонстровано як ідентифікувати ці продукти та на що звертати увагу, вибираючи їх у магазині. Також присутні могли ознайомитись із тим, як можна пофарбувати яйця натуральними барвниками, готуючись до світлого свята Великодня.

2018.03.23_Tigd_ciklu_PTB4

Глибоким якісним рівнем підготовки презентаційних доповідей відзначалась науково-практична конференція, підготовлена Столярець О.К. Вона стала своєрідним орієнтиром для студентів, які планують у перспективі реалізувати себе як суб'єкти малого підприємництва. Доповідачами-студентами розкрито зародження бізнес-ідей та пошук стартового капіталу, особливості бізнес-планування, процес розробки засновницьких документів у підприємництві, нюанси, які варто пам'ятати про початковий стартовий капітал у процесі цієї роботи, а також можливі форми партнерської взаємодії в підприємництві. Учасники конференції акцентували увагу на необхідності проходження процедури офіційної державної реєстрації та ліцензування господарюючих суб'єктів в Україні як ФОП, так і ЮО не лише при започаткуванні, але і при припиненні діяльності; також дослідили сучасний світ торгівлі як галузь бізнесу, яка має ряд своїх особливостей, в тому числі електронне комерційне підприємництво та біржову діяльність.

2018.03.23_Tigd_ciklu_PTB5

2018.03.23_Tigd_ciklu_PTB

2018.03.23_Tigd_ciklu_PTB12018.03.23_Tigd_ciklu_PTB62018.03.23_Tigd_ciklu_PTB7

Упродовж тижня спеціальності відбулася роздрібна торгівля булочними та кондитерськими виробами та соками за цінами виробників. Первинні вміння та навички щодо здійснення відпуску товарів та якісного обслуговування споживачів студенти-практиканти груп ТК здобували саме тут. Приймати товари за кількістю та якістю, викладати їх, готувати до продажу вчилися студенти під мудрим керівництвом майстрів Калінчук Р.П., Ткачук В.П.  

2018.03.23_Tigd_ciklu_PTB3

Заходи тижня були спрямовані на підвищення рівня фахової майстерності, зростання престижу спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”, розвиток творчого потенціалу студентів.

Столярець О.К., голова циклової комісії товарознавчо-комерційних дисциплін

 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні40
mod_vvisit_counterВчора137
mod_vvisit_counterНа цьому тижні40
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1220
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3103
mod_vvisit_counterВ минулому місяці5808
mod_vvisit_counterВсього534651

Сьогодні: 2019-05-20 08:08

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.