PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

   17 Квітня 2018р.

2018.04.17_Vikladach_Pochatkivec1Засідання школи педагогічного зростання «Викладач-початківець».

17.04.2018р. у Рівненському коледжі економіки та бізнесу відбулося чергове засідання школи педагогічного зростання «Викладач-початківець», на якому своїм досвідом роботи поділився викладач-методист Єфімчук С.О.

На розгляд засідання він представив тему «Ключові компетентності за новими Державними Стандартами на прикладі інтегрованих занять з математики». Сергій Олександрович у своєму виступі наголосив, що, формуючи дійовий компонент математичної компетентності, викладач повинен створити для студентів оптимальні умови для поступового переходу від дій під керівництвом педагога до самостійних, надаючи їм змогу самим шукати шляхи розв’язання пізнавальних та практичних завдань. Допоміжними компонентами у цьому є інтерактивні технології, методи проектів, нестандартні заняття з презентацією проведених досліджень з теми. Зробив висновок, що навчання математики має бути спрямоване на забезпечення в студентів розвитку навичок узагальнення, порівняння, конкретизації, абстрагування, аналізу та синтезу.

Методист коледжу Погодіна Н.В. вказала, що молоді спеціалісти повинні мати достатню мотивацію до інноваційно-творчої педагогічної діяльності, набувати досвід застосування знань, практичних умінь і навичок із фахових дисциплін у поєднанні з педагогікою, психологією, філософією, релігієзнавством, правознавством тощо, формувати особистісно-професійні характеристики та якості, які необхідні для збереження ідеалу викладача, а головне - повинні стати носіями змін у вищій школі. А це означає, що становлення викладачів як фахівців та удосконалення їх професійної кваліфікації, яке б відповідало сучасним вимогам і стандартам, має ґрунтуватися на розвиткові педагогічної компетентності.

 

Керівник школи «Викладач-початківець» Погодіна Н.В.

2018.04.17_Vikladach_Pochatkivec4

2018.04.17_Vikladach_Pochatkivec

2018.04.17_Vikladach_Pochatkivec3


 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні213
mod_vvisit_counterВчора232
mod_vvisit_counterНа цьому тижні734
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1569
mod_vvisit_counterВ цьому місяці5797
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього544375

Сьогодні: 2019-06-26 23:37

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.