PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

   07 Травня 2018р.

2017.03.28_Atestaciya_ped_pracivnikiv3Підвищено фахову та педагогічну майстерність шляхом атестації

Індивідуальною формою розвитку педагогічної компетентності викладача в системі методичної роботи коледжу є підготовка до атестації – всебічного, комплексного оцінювання професійної діяльності педагогічного працівника та її проходження.

Метою атестації є стимулювання до цілеспрямованого безперервного підвищення рівня фахової та педагогічно компетентності викладача, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу. У 2017-2018 н.р. у РКЕБ підвищили свою фахову та педагогічну майстерність шляхом атестації 9 педагогічних працівників. За результатами атестації було присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» Артемюк О.А., викладачу технологічних дисциплін, Конончуку І.М., викладачу фізичного виховання, Курчик О.Ю., викладачу туризмознавчих дисциплін, Целюку Ю.Б., викладачу фізичного виховання; «спеціаліст першої категорії» – Ойцюсю А.М., викладачу охорони праці та БЖД; підтверджено відповідність кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» Єфімчуку С.О., викладачу фізики та математики, Альошці Г.М., викладачу української мови та літератури, Мельниченко С.А., викладачу української мови та літератури; присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії Столярець О.К., викладачу економічних дисциплін»; присвоєно педагогічне звання «викладач-методист» Єфімчуку С.О., викладачу фізики та математики.

Атестаційному періоду притаманна ціла система заходів, спрямована на підготовку викладача до атестації: опрацювання новинок наукової літератури з педагогіки, психології, фахових дисциплін; розробку навчально-методичного забезпечення дисциплін, що викладає; проведення показових занять та позааудиторних заходів; участь у методичних об’єднаннях, конференціях, семінарах тощо.

Результативність роботи викладачів, які атестувались, було заслухано та оцінено на засіданні атестаційної комісії (Протокол №2 від 21.03.2018).

Узагальнену інформацію про проходження атестації викладачами закладу було доведено до відома педагогічної ради методистом коледжу Погодіною Н.В. (Протокол №6 від 19.04.2018). На даній педагогічній раді представили портфоліо-звіти Єфімчук С.О., Мельниченко С.А. та Столярець О.К., у яких відтворили динаміку значних результатів у розвиткові своєї педагогічної компетентності, відстежили професійний рівень, презентували здобутки та досягнення своєї педагогічної діяльності.

Отже,основним мотивом атестації викладача є прагнення до професійного росту, компетентнісного розвитку і самовдосконалення, а основою досягнення результативності атестації – єдність професійного і особистісного росту.

Методист коледжу Погодіна Н.В.

 
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні42
mod_vvisit_counterВчора147
mod_vvisit_counterНа цьому тижні42
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1206
mod_vvisit_counterВ цьому місяці2724
mod_vvisit_counterВ минулому місяці5327
mod_vvisit_counterВсього516017

Сьогодні: 2019-02-17 09:14

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.