PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

   30 Травня 2018р.

2017.09.01_1_urok1Виховуємо патріотів

Керуючись основною концепцією патріотичного виховання, яка стверджує, що національно-патріотичне виховання дітей та молоді – це комплексна системна і цілеспрямована діяльність органів державної влади, освітніх закладів, громадських організацій, сім’ї та інших соціальних інститутів щодо формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого

народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави в ДВНЗ «РКЕБ», сформовано цілісну програму щодо формування національної свідомості та патріотичного виховання молодих людей.


В рамках цієї програми, адміністрацією творчою групою викладачів та громадськими організаціями Рівненщини проведено комплекс заходів, метою якого є утвердження у свідомості і почуттях підростаючого покоління патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України, культивування ставлення до солдата як до захисника Вітчизни, героя, усвідомлення взаємозв’язку між індивідуальною свободою, правами людини та її патріотичною відповідальністю.

Зокрема створено віртуальний музей студентської групи коледжу(ФК-35, ФБС-1), в якому, користувачі ознайомлюються з основними історичними артефактами, які були знайдені на території, де народились родичі студентів груп, спостерігаючи за основними архітектурними спорудами, вивчають історичні факти про місцевість, на якій проживали і проживають родини студентів груп, роблять висновки про історію розвитку рідного краю в контексті історичного розвитку України протягом певного періоду. Проведено показове інтегроване заняття з історії України та інформатики «Західноукраїнські землі в складі Польщі, Чехословаччини та Румунії у 20-30 роках ХХ століття. Введення даних і форматування таблиць у середовищі табличного процесора. Створення діаграм за допомогою Майстра діаграм».

Також було проведено святковий концерт до 25 річчя заснування Збройних сил України, на якому вшановані воїни з Рівненщини, які з честю воюють на Сході країни з терористами та російським сепаратистами, відвойовують та захищають кордони нашої держави. Сьогодні не залишилось байдужих людей до долі України, а слова «патріот», «герой», «незалежність» набули для нас особливого значення. У 2014 році світ визнав українців найбільшими патріотами, бо кожен, із нас усвідомлює, що доля країни у наших руках і кожен може зробити свій внесок у захист України, незалежно від віку, статі і національності. Викладачами коледжу була надана посильна допомога у виготовленні друкованих матеріалів щодо формування нового українця, який діятиме на основі національних та європейських цінностей ,таких як : повага до національних символів; участь у громадсько–політичному житті країни; толерантне ставлення до цінностей і переконань представників іншої культури, а також до регіональних національно - мовних особливостей; рівність всіх перед законом; готовність захищати суверенітет та територіальну цілісність України.

В результаті проведеної роботи багато представників коледжу отримали грамоти від Рівненської обласної організації спілки офіцерів України за організацію студентської громадської діяльності, участь у дослідженні українського повстанського руху на теренах Рівненської області та патріотичне виховання підростаючого покоління.

 

Антоневич Ю.А., викладач

2018.03.16_Tigden_ciklovoi_komisii_gumanitarn_disc6

2017.03.10_Tigd_gumanit_disciplin9

2016.12.06_Dey_zbroynih_sil2

2018.05.30_Patrotichne_vihovannya2

2018.03.16_Tigden_ciklovoi_komisii_gumanitarn_disc8

20017.05.15_Gurtog_kult_etnogr_spadch220017.05.15_Gurtog_kult_etnogr_spadch3

 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні213
mod_vvisit_counterВчора232
mod_vvisit_counterНа цьому тижні734
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1569
mod_vvisit_counterВ цьому місяці5797
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього544375

Сьогодні: 2019-06-26 23:35

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.