08 Листопада 2018р.

Sportivni_NoviniСпортивні вершини наших студентів

Початок нового навчального року ознаменувався і черговими спортивними досягненнями як наших провідних спортсменів, так і команд з ігрових та індивідуальних видів спорту.

Наприкінці вересня місяця свій статус провідного легкоатлета області підтвердила студентка групи ПТБ–3, кандидат в майстри спорту України Джетібаєва Марія.

Виступаючи на чемпіонаті України в м. Дніпро, Марія в змаганнях з бігу на 100 м з бар`єрами здобула срібну нагороду, залишивши позаду себе багато знаних майстрів легкоатлетичної доріжки. Доречно нагадити, що наша студентка є членом збірної команди України у своїй віковій категорії.

Хороший почин Марії підтримали і наші «ігровики». В обласних змаганнях з баскетболу 3×3 команда наших дівчат в складі Романюк Світлани (група ГРС–1), Мосійчук Катерини (група ФБС-3), Кузнєцової Дарії (група ПТБ-3) та Юрим Олени (група ХТ-11) виборола 3-є почесне місце. Готував команду до змагань викладач фізичного виховання Роман Полюхович.

Надзвичайно драматичними та непрогнозованими стали обласні змагання з волейболу. Нагадуємо, що минулоріч в таких змаганнях наші спортсмени посіли 3-є місце, що аж ніяк не відповідало рівню їх гри. До речі, тоді свій фактор в деякій міри відіграли, на думку вболівальників, і суддівські помилки .

Завдяки установці на гру тренера коменди Тетяни Порохненко та мотивації самих дівчат, команда на одному диханні виграла групу і розіграла 1-2 місце з господарями змагань – командою Рівенського економіко-технологічного коледжу.

І лише втома та коротка лава запасних не дозволила нашим дівчатам піднятися на найвищу сходинку студентського волейболу Рівненщини. Проте, і 2-а позиція це, безумовно, великий успіх як команди, так і тренера Тетяни Порохненко.

За результатами цих змагань до складу команди області увійшли дві наших студентки: Стрельбицька Анастасія (група ГРС-5) та Швечкова Ольга (група ХТ-3), які стали срібними призерками у змаганнях Спортивних ігор України серед коледжів, що проходили 01-05.11.2018 р. в м. Вінниця.

Склад волейбольної команди: Субботіна Яна (група ХТ-3), Пастушок Ангеліна, Квасюк Анна (група ФБС-5), Швечкова Ольга (гр. ХТ-3), Андрєєва Лілія (гр.ПТБ-3), Климчук Анастасія (гр. ТУР-3), Гізун Олександра (гр. ОП-1).

Уже черговим можна назвати чемпіонство наших шашистів. Команда в складі Усач Софії (гр. ХТ-9), Тукаш Валерії ( гр. ПТБ) та Труша Сергія (гр. ГРС-7 ) під керівництвом викладача фізичного виховання Василя Васильовича Крижова в чемпіонаті м. Рівного 01-02.11.18 р. впевнено посіла 1-е місце, з чим ми їх і вітаємо.

Спартакіада міста та області набирає свій хід, попереду нас чекає ще багато цікавих спортивних баталій, про що ми і будемо інформувати. А насамкінець ще раз вітання нашим переможцям та призерам з побажаннями міцнеого здоров»я, гарних успіхів у навчанні та особистих спортивних рекордів.