PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    05 Грудня 2018р.

2018.12.05_Ekonomichn_kvest_SmsonЕкономічний квест

05.12.2018р. студенти груп ФБС-1, ФБС-3, ФБС-7 взяли участь у грі «Економічний квест», яка проходила у стінах Національного університету «Острозька академія». Діти отримали незабутні враження, мандруючи коридорами закладу та підземеллям будівлі, в яких ніби оживає історія. Також учасників гри ознайомили з перспективами, які відкриває їм навчання в університеті.

Окрім квесту і ознайомлення з особливостями навчального процесу в закладі, для студентів було проведено цікаву екскурсію, а по завершенню відбулось нагородження дипломами за участь у економічній експедиції територією академії. Вихованці повернулися з хорошим настроєм і бажанням вчитися в перлині української науки – НУ «Острозька академія».

Самсон Л.С., викладач фінансово-кредитних дисциплін

Нещодавно мені випала можливість відвідати один з найкращих вищих навчальних закладів в Україні – Острозьку академію. Переступивши її поріг, я відразу зрозумів, що у цьому місці панує надзвичайний історичний дух. Студенти навколо усміхнені, подвір’я доглянуте, все навкруги оповите позитивною атмосферою. Викладачі - справжні майстри своєї справи, тому викликають величезну повагу до себе. Крім цього, вони щирі та відкриті до спілкування з оточуючими, і своїм прикладом показують як досягати успіху у тій чи іншій сфері діяльності. Я вважаю, що сучасній молоді дуже пощастило, адже вони мають можливість навчатися у такому престижному закладі освіти.

Анісімов Вадим, студент групи ФБС-3

2018.12.05_Ekonomichn_kvest_Smson
 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні46
mod_vvisit_counterВчора632
mod_vvisit_counterНа цьому тижні3100
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні2493
mod_vvisit_counterВ цьому місяці7765
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6757
mod_vvisit_counterВсього552955

Сьогодні: 2019-07-19 05:14

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.