PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

17 Січня 2019р.

Sportivni_NoviniСпортивні новини коледжу

Завершилися чергові види Спартакіади коледжу на Кубок директора В.П. Романчука. Надзвичайно видовищно та по спортивному цікаво пройшли змагання з такого виду спорту, як дартс (метання стріл в мішень). Спрощені правила змагань та їх драматичність зумовили велику кількість учасників.

Змагання проводились в два дні: першого дня змагалися юнаки, а наступного – дівчата. Командний залік рахувався за результатами виступів юнаків та дівчат. Приємно,що тон задавали групи першого курсу. Перше місце посіла група ГРС-11 (фізорг Вікторія Гречанська), друге місце – група ХТ-1 (фізорг Нікіта Баран) і третє місце група ГРС-9 (фізорг Богдан Кушнір).

3-є місце - Семенчук Юлія - гр. ТУР-1.

16 навчальних груп взяли участь у змаганнях з шашок. Чемпіонами в цьому інтелектуальному виді спорту стала група ОП-3 (фізорг Оксана Ілючок), друге місце посіла група ХТ-4 (фізорг Євгенія Кирилюк) і третіми стали шашисти з групи ПТБ-1 (фізорг Марина Кучерук).