PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

   21 Лютого 2019р.

2019.02.21_VorkshopВоркшоп "Стосунки і ризикована поведінка молоді"

21 лютого 2019 року в бібліотеці коледжу було проведено воркшоп „Стосунки і ризикована поведінка молоді”. У заході взяв участь лікар-психолог відділення «Клініки, дружньої до молоді» Стеців Олександр Віталійович. Учасниками воркшопу стали студенти перших курсів груп ХТ-11 (класний керівник Сухецька А.С.) та ХТ-13 (класний керівник Радчук О.В.).

Воркшоп -це активний розвивальний метод групової роботи. Саме поняття (в перекладі з англійської workshop - майстерня) вказує на його центральну ідею: на воркшопі всі учасники активні і самостійні. В основі методу лежить інтенсивна групова взаємодія, при цьому акцент робиться на отримання динамічного знання. Ризикована поведінка властива багатьом, але аж ніяк не всім молодим людям.

 Проте саме для молоді цього віку характерна висока ймовірність того, що юнаки та дівчата роблять спроби випробувати цей світ на міцність.       Ризикована поведінка завжди спрямована на освоєння навколишнього простору, високий ризик - це побічний продукт загостреної пізнавальної діяльності.

Часто молодь навіть не підозрює, що її поведінка є небезпечною. Захід був дуже цікавим завдяки активній роботі учасників, які відкривали для себе сенс, мотиви та можливі наслідки ризику, аби вчасно попередити і звести його до мінімуму, зробити усвідомлений вибір і зберегти здоров'я.

 Хома Є.С., зав. бібліотекою

 2019.02.21_Vorkshop1

 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні24
mod_vvisit_counterВчора215
mod_vvisit_counterНа цьому тижні463
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1489
mod_vvisit_counterВ цьому місяці5452
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6808
mod_vvisit_counterВсього525004

Сьогодні: 2019-03-27 04:14

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.