PDF Печать E-mail

    20 Грудня 2011р.

    Газета "Наш коледж" Випуск №15 

Справжня еліта

 

Про таких, як він, кажуть: еліта, інтелігенція. Василь Романчук — корінний рівнянин зі славного роду із достойни­ми нащадками.

Його батько — офіцер цар­ської армії, учасник Першої світової війни, був членом Рівненської ґміни (керівний орган міста за часів Поль­щі), товаришував зі Скрипни­ком, майбутнім митрополи­том Мстиславом. Був одним з активістів створення і діяль­ності на Рівненщині товари­ства "Просвіта". У 1939 році за участь в українському націо­нальному русі відправлений в концтабір "Береза Картузька". І — вижив.

Син Василя Романчука Юрій — дипломат, кандидат політичних наук, працює пер­шим секретарем Посольства України у США. Юра закінчив Рівненську школу № 15, будівництвом якої, між іншим, керував його дід.

Свій кар'єрний шлях Василь Романчук почав учителем англійської мови в сільській школі, про що він згадує у своїй книзі "Джерело наснаги". Після закінчення Київсько­го державного університету працював гідом-перекладачем у Київському відділенні "Ін­турист", перекладачем при групі індійських спеціалістів на Київському заводі медпре­паратів.

Далі — робота у Рівненському медичному училищі, куди прийшов як кандидат на по­саду вчителя англійської та латинської мов. Але після співбесіди з директором був при­йнятий на посаду завідувача денним відділенням. Дванадцять років роботи — і звання "Відмінник охорони здоров'я". Вже потім, коли перейшов на посаду заступника дирек­тора Рівненського технікуму радянської торгівлі, друзі жартували, що він — єдиний від­мінник охорони здоров'я, який працює у сфері торгівлі.

Відтоді, ось вже три десятки років працює у коледжі, як тепер називається колишній технікум, з них два десятки — директором. За цей час Василь Романчук став кандидатом педагогічних наук, був удостоєний звання Заслуженого працівника освіти, отримав По­чесну грамоту Кабінету Міністрів, відзнаку Міністерства освіти "А.С.Макаренко" та інші.

Щоправда, сила і впливовість Василя Романчука не в цих нагородах, а в тому автори­теті, який він здобув серед колег, і повазі тих, хто працює, навчався і навчається в очо­люваному ним навчальному закладі.

«ОГО» №39(1315) 29 вересня 2011року

 

Дорогі студенти, викладачі та співробітники коледжу!

 

Від усього серця вітаю вас з Новим 2012 роком!

Будьте в новому році щасливі! Діліться своїм щастям з іншими людьми.

Будьте здорові!

Пам'ятайте, що у здорової людини гармонійно поєднане фізичне й духовне здоров'я.

Будьте цілеспрямовані! Ставте перед собою високі цілі й прикладайте максимум зусиль, щоб досягти їх.

Будьте милосердні!

Обігрійте ближніх теплом свого милосердя. Нових успіхів у навчанні та роботі!

Романчук В.П., директор коледжу, заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук, відмінник охорони здоров'я, відмінник освіти, почесний працівник туризму

 

17 листопада – Міжнародний день студента

“Я не думала, що буде так круто!”

 

З нагоди Міжнародного дня студента в коледжі відбувся концерт. Підготували його ті, хто щодня зустрічається зі своїми вихованцями на парах, вчить їх “розумному, доброму, вічному”, формує з них справжніх фахівців.

Своїми враженнями від концерту з нами поділилися студенти групи ТО– 7:

   На фото: учасники концерту

– Я був здивований тим,настільки гарно наші наставники підготували концерт до Дня студента. Після цього я почав по–іншому ставитись до викладачів, бо вони в нас, як виявилося, мають чудове почуття гумору.

Віталій Кушнірук

— Концерт був неймовірним! Просто вибух емоцій! Викладачі здивували своєю фантазією, оригінальністю. Я такого не очікувала.

Тетяна Веремчук

     - Отримала море задоволення від побаче-ного. Неочікувано, але дуже кльово. Мабуть, це один із небагатьох концертів, які мені безмежно сподобалися. Наші викладачі найкращі!

Олена Опанасюк

   - Геніальний концерт! Я не думала, що буде так круто!

Валерія Карпійчук

— Ми знали, що цей концерт буде веселим, захоплюючим. Та він перевершив усі наші сподівання. Серйозні та суворі викладачі постали перед нами в зовсім новому вигляді.

Вражень та позитивного настрою залишилося аж до наступного Дня студента!

Ольга Усик

Тлумачний словничок першокурсника

 

Студентські роки - це найпрекрасніший період, котрий залишає незабутні спогади в кожної людини. Сусід, який забуває мити після себе посуд, гет aп ін севен оклок, ранкова поїздка в маршрутці, солодкий сон на парі, жирні плями від бутербродів на конспекті, перші невдалі спроби приготувати суп і таке інше...

Через це проходять усі студенти, і зараз ми хочемо допомогти нашим абітурієнтам розібратись у тонкощах студентського життя...

Абітурієнт - очманіле чудо, яке до Рівного привезла мама з мішком картоплі та настановами не пити, не курити і присвячувати весь час навчанню.

Викладач. Так, саме викладач, а не вчитель, як у школі. Саме викладач буде намагатись вбити у голову стільки зайвої, на ваш погляд, інформації. Він буде снитись вам у жахливих снах, нагадуючи про ненаписану курсову.

Гуртожиток - місце, де вам доведеться згадати правила виживання в польових умовах, навчитись готувати суп, коли з продуктів є лише гречка й сіль, спати з відкритими очима, переписуючи за ніч три конспекти за весь семестр, терпіти сусіда, який фанатіє від важкої рок-музики.

Диплом - те, заради чого, власне, ви сюди і вступили. Тому не втрачайте голови від щойно отриманої свободи, а намагайтеся зосередитись на навчанні, щоб ще до третього курсу не повернутися у своє рідне село.

Заліковка - така собі синенька тоненька книжечка зі страшненькою фоткою... Та ні, це не паспорт.

Це щось на зразок щоденника, але в заліковці оцінки виставляють 2 рази в рік, завдяки чому серце вашої матусі болітиме тільки перед Новим роком і на початку літа.

Їжа - саме про неї ви будете мріяти більшу частину свого студентського життя, випрошуючи у мами передати хоч чогось їстівного. Як виявиться пізніше, гречку і картоплю можна при бажанні довести до готовності на середньому вогні і наїстися. Але це буде на курсі третьому. А до того контіки і снікерси будуть доводити до істерики ваш шлунок, а гаманець - до банкрутства.

Лекція — довга та нецікава промова викладача, яку потрібно уважно слухати і ще й встигати записувати, щоб дочекатись омріяного диплома.

Пара - саме так у коледжі називається час, відведений для тієї ж лекції . І назва ця походить зовсім не від слова «паритись», хоча це теж варіант. І не тому, що туди приходять парами. Пара, тому що за часом вона займає 2 шкільних уроки.

Сесія — щось на зразок Рамадану у мусульман. Це місяць страху, нервів, сліз, коли залишається тільки молитись, тому що іншого способу отримати гарні оцінки немає (якщо варіант «вивчити» не влаштовує). Саме під час сесії випадає нагода познайомитись із половиною групи, яких протягом семестру ви не бачили, тому що або самі активно не відвідували пари, або ж на заняття не з'являлись одногрупники.

Стипендія — омріяні кількасот гривень, яких ви будете чекати, сумно поглядаючи на мишу, яка повісилась у вашому холодильнику від голоду. Живіт буде набридливо матюкатись, відраховуючи дні до отримання стипендії. Тому у вас є стимул гарно вчитись, щоб не тільки не позбавитись її, а й отримувати підвищену за успішність.

ШАНУЙМО, ДРУЗІ, РІДНУ МОВУ

Вітаємо з перемогою!

 

10 грудня 2011 року в Рівному відбувся ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Переможницею   серед студентів вищих навчальних закладів технічного напряму стала студентка ІІ курсу групи БУХ-51 Ольга Радкевич.

- Олю, які твої враження від участі в конкурсі?

- Загалом позитивні, адже конкурс створений, так би мовити, "для польоту думки".

- Як ти вважаєш, що саме допомогло тобі перемогти?

- Думаю, що запорукою в досягненні успіху у будь-чому є наполегливість і цілеспрямованість. Мені найбільше допомогло прагнення всерйоз перевірити власні вміння та здатність швидко відшуковувати відповіді на поставлені запитання.

- Хто допоміг тобі здобути перемогу?

- Безперечно, викладач української мови та літератури Мельниченко С.А. Це досвідчений, висококваліфікований фахівець, майстер своєї справи.

- У якій школі   ти навчалась?

- Спочатку я навчалася в ЗОШ № 8, пізніше - в НВК "РОЛІ", а в 2010р. я вступила до коледжу.

- Які перспективи відкрила для тебе участь у мовно-літературному конкурсі?

- Участь у конкурсі дала мені змогу оцінити мої знання та віднайти бачення власного розвитку. Надзвичайно приємним і важливим для мене також є те, що вже протягом кількох років я постійно перебуваю в чудовому тонусі.

- Дякую, Олю. Бажаємо подальших перемог!

Спілкувалася Вікторія Салько, гр. БУХ-51

***

Українська мова – це самоцвіт, кожна грань якого виблискує досконалістю, неповторністю, яскравим колоритом свого народу. Наша мова – одна з наймелодійніших у світі. Недарма ж її називають солов’їною…Українську читали, нею писали й захоплювалися!

Доля мови невіддільна від мови народу. Скільки страждань і горя пережила вона! Її нівечили, топтали чобітьми і ляхи, й москалі, забороняли, не визнавали, а вона все терпіла й відроджувалася з попелу, наче золотокрилий фенікс. Ні Валуєвський циркуляр 1863 року, ні Емський указ 1876 року не   знищили нашу мову. Вона вижила, живе й буде жити!

Багата на таланти Україна дарувала нам таких великих патріотів, як Т.Шевченко, І.Котляревський, І.Франко, Л.Українка, М.Старицький, М.Коцюбинський… Вони всім серцем кохалися в рідній мові, рідній Україні:

Мово рідна, слово рідне,

Хто вас забуває,

Той у грудях не серденько,

А лиш камінь має.

Ми, сучасне покоління,повинні продовжувати піклуватися про українську мову, оберігати й захищати її. Мова – це скарб народу, без неї він ніхто й ніщо.

Тож підтримуймо українське, бо воно того варте!

Тетяна Полюхович, гр. ВХП-1

Поетична вітальня

Він і вона

Вона дожидається кожного ранку

і думає про нього…

Мріє почути його голос…

Відчути дотик його уст -

це все, чого вона хоче…

Їй вистачить погляду ніжного,

не важливо - короткого навіть чи довгого,

тільки б поглянув у її карі оченята.

Він кохає так, що вона

кожну секунду відчуває, що потрібна,

для нього ім’я її – слабкість,

вона навчила його цінувати вірність,

кохання та щирість…

Андрєєва Олеся, гр.ТО-7

 

СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ

Калейдоскоп тижнів

***

З 17 по 21 жовтня відбувся тиждень циклової комісії обліково-економічних дисциплін. Протягом тижня

були проведені різноманітні заходи: практикум із працевлаштування, відкрите


заняття з навчальної практики, «круглий стіл» із обговорення питань щодо реформування податкової системи та змін у податковому законодавстві.

Запам’ятався студентам і КВК за участю команд «Чемпіони» (БУХ-36) і «Піраньї обліку» (БУХ-49).

На завершення тижня відбувся фотоконкурс «Світ очима студентів-бухгалтерів».

***

7 – 11 листопада проводився тиждень циклу технологічних дисциплін. Розпочався він із виставки газет на тему «Моя професія - моя гордість», а також із відкриття виставки-композиції «Щедрі дари золотої осені».

9 листопада відбулася зустріч із бренд-кухарем Рівненського «Барбекю-клубу», членом Київської асоціації шеф-кухарів Дячуком О.В., який провів майстер-клас для студентів ІІІ-ІV курсів. Студенти захоплено спостерігали за високим професійним рівнем шеф-кухаря , що готував дві страви: деруни з медальйонами зі свинини з соусом «Песто» та перепілки, фаршировані фуагра та мікс-салатом із кедровими горішками.

10 листопада відбулася конференція, на якій підведено підсумки проходження технологічної практики студентами ІІІ курсів технологічного відділення на базі МДЦ «Артек».

Завершився тиждень екскурсією студентів-першокурсників на кращі підприємства ресторанного господарства в місті Рівному.

 

                                                   ***

14-18 листопада в коледжі проведений тиждень циклу «Туристичне обслуговування». Протягом тижня відбулися такі заходи:

14 листопада – відкриття тижня та конкурс газет та світлин «Сільські садиби Рівненщини»;

15 листопада – захист науково-дослідницьких робіт студентів ІІ-ІV курсів на тему «Історико-культурні пам’ятки Рівненщини як об’єкти туристичної зацікавленості»;

16 листопада – конференція на тему «Сільський зелений туризм як форма рекреаційної діяльності. Проблеми і перспективи розвитку на Рівненщині»;

17 листопада – відкрите заняття з економічної та соціальної географії світу;

18 листопада – відкрите засідання гуртка на тему «Десять найцікавіших місць світу».

Крім цього, 594 студенти коледжу протягом жовтня-листопада побували на виїзній екскурсії «Пересопниця – батьківщина Української Першокниги».

***

Кілька днів тому завершився тиждень циклової комісії фінансово-кредитних дисциплін. Під час тижня студенти мали змогу побувати на засіданні гуртка на тему «Діяльність відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Головного управління юстиції у Рівненській області», відвідати презентацію юридичної літератури на тему «Захист прав людини», взяти участь у виставці газет-кросвордів з фахових дисциплін.

Учасники тижня ознайомилися з установами професійного спрямування, побували на відкритому занятті, а також провели КВК.


НАША РЕКЛАМА

Реклама, як відомо, це - «поширення відомостей про кого-, що-небудь для створення популярності». Найкращу рекламу нашому

навчальному закладу створює, як Ви гадаєте, хто? Так, безперечно, студенти коледжу! І ми пропонуємо Вам у цьому переконатися.

 

Ти розумний, талановитий, життєрадісний і сповнений сил та енергії? Тоді тобі до нас!

Державний вищий навчальний заклад 1-2 рівнів акредитації “Рівненський коледж економіки та бізнесу” гостинно запрошує тебе провести студентські роки – найкращі роки твого життя - під своїм крилом.

Тут ти зможеш здобути омріяну спеціальність, знайти нових друзів, розкрити свої таланти й реалізувати себе як особистість. Наш коледж пропонує широкий вибір професій і щороку випускає зі своїх стін неперевершених спеціалістів.

Не гай даремно часу, зроби правильний вибір! Тобі відкриється шлях у нове   майбутнє, тож пройдімо його разом!

Тетяна Полюхович, гр. ВХП -11

***

РКЕБ – найкращий заклад у світі!

Все це правда, вірте, діти!

Коледж класний і престижний,

І навчатись тут розкішно.

Всі викладачі прекрасні,

Пари тут короткочасні.

Науку в коледжі ми здобуваємо,

До того ж весело відпочиваємо.

Вчимось в РКЕБі на “відмінно”,

І старанно, і сумлінно.

Кожен день, неначе в казці,

У турботі і у ласці.

Тож приходьте в РКЕБ щороку,

Все у ньому миле оку!

Марія Козловець, гр. ФК – 19

***

Є коледжів різних багато.

Навчатись у них – завжди свято.

Проте найкращим є наш,

Тож завітайте, чекаємо вас !

Технологи, бухгалтери, фінансисти,

Товарознавці, туристичні спеціалісти…

Усіх за найвищим класом готують.

А потім вони на найкращих посадах працюють.

Викладачів чудових завжди чекають діти.

Директор наш – відмінник освіти.

На вулицю Київську ви завітайте.

До нашого РКЕБу вступайте!

Зоя Мішина, гр. ТО – 7.  

***

Усіх, хто бажає,

Хто шлях свій шукає,

У цьому житті на щось розраховує,

У коледж наш запросити ми хочемо,

І голову ми вам не морочимо.

Лиш правду кажемо про те,

Що заклад цей – найкращий з усіх,

Бо тут панують знання,

А разом з ними - і веселий сміх,

Ніхто тут не сумує

І за тим, що сюди прийшов, не жалкує.

Отримаєте ви тут чудові, міцні знання,

Друзів знайдете на все життя.

Дасть Вам хороше майбуття

Наш коледж – велика і дружна сім’я!

Марія Романюк, гр. ТК-33

 

***

Наш рідний коледж, милий, дорогий,

Він має стаж і вік значний,

Заснований він був уже давно,

Коли ніхто не чув про ЗНО.

В минулому носив він назву комерційний,

А зараз інше ймення має – о Великий!

РКЕБ наш заклад називають

Під іменем цим його люблять і знають.

Бухгалтери і фінансисти

Тут розуміються на числах,

А кухарі – це інша справа,

У них там сало, борщ, заправа,

На кухні все горить – палає,

Зі смачними стравами день минає.

Товарознавці вміють до клієнта

гарно підійти,

Не обдурити, здачу правильно віддати

Ще й товар розрекламувати.

Туризм – це справа непроста,

Тут географію треба знати

Ще й про країни розповідати.

Тож вступайте всі до нас,

Ми раді бачити всіх вас,

Дівчат і хлопців звідусіль,

Із дальних й ближніх міст і сіл.

Ви знайте: з вас тут будуть люди,

Адже знання потрібні всюди.

Тому запрошую усіх

В наш милий РКЕБ, в наш рідний дім!

Анна Комар, гр. ВХП-11


На світі, напевно, немає людини, яка хоч раз у житті не пробувала писати вірші. Саме цьому навчалися наші студенти на

занятті зі світової літератури. Пропонуємо Вам найкращі поезії.

 

Осінь

 

Картину осені так важко змалювати,

Вона мінлива, гарна, чарівна.

Могутній клен розкинув жовті шати,

І павутинки тоненька струна

На сонці так виблискує іскристо,

Здається, лиш торкнися зазвучить!

В бездоннім небі синьо й чисто-чисто,

туди злетіти хочеться на мить!

А в лісі жовта осінь догорає

І гріється у сонячнім теплі.

Яскравий лист під сонечком кружляє

І лине, наче пташка, до землі.

У небі синь бездонна і врочиста,

А на землі вже осінь догора.

І на душі спокійно так і чисто.

Це так приходить осені пора...

Шульгун Анна, гр. БУХ-53

 

Осіння пора

 

В осінньому лісі ще осінь гуляє,

В містах на поріг уже осінь ступає.

Машини під ранок вже іній вкриває,

А дерево листя із себе скидає.

Зелені листочки стають золотими,

А діти маленькі кидаються ними.

В осінню пору полюбляю гуляти,

А як загуляюсь, хвилюється мати.

«Ой де ж моя доня?! - почне голосити.-

Та що ж це за дівка, що з нею робити?»

Чорна Яна, гр.ФК-21

 

 

***

 

Живи, співай, кохай, радій,

біжи висловлюй почуття:

Прийшла пора тепла й краси,

пора, що їй ім'я - весна.

Чудовий настрій - для тебе все.

Твоє усміхнене лице

ти подаруй весні своїй,

порі натхнення, щастя, мрій.

Одній - єдиній у житті,

прекрасній, радісній порі.

Любов і дружба ожива

у тих серцях, де є весна.

Садовська Олександра, гр. ВХП-11

 

***

 

Знову вітер мене забирає

Із серденьком в незнані краї,

Він подалі мене відправляє,

Щоб не бачила очі твої.

Ще ніхто в цілім світі не знає,

Як забути я хочу тебе ,

Хай же вітер мене забирає

Десь в високі простори небес.

Тихо я оглянуся навколо,

Стану інша, не та, що була

Я уперше вдихну серцем волю ,

Бо ж раніше вдихнуть не могла.

Понесе мене вітер до неба,

Я кружлятиму, наче у сні,

Не зустріти мені б лише тебе

Бо не любиш ти більше мене...

Гень Марія, гр.ВХП-13

 

(Далі буде)

Зима

І ось зима настала.

Все біле навкруги.

Кружляє сніг довкола,

Вкриваючи луги

У Рівному ялинку

Готуються вкрашать,

Щоб люди мали змогу

Свій настрій піднімать.

Нехай зимі радіють

Всі люди на землі,

Бо все завжди залежить

Лише від нас в житті.

Боришкевич Жанна, гр. ФК-19

 

***

Ти приходиш до мене щоночі

В ті хвилини, як міцно я сплю,

Зазираєш в заплакані очі

І шепочеш… "Не плач!
   Я люблю"!

Я слова твої чула душею

І крізь сон усміхалась тобі,

Твої очі горіли зі мною

В невимовній жорстокій журбі.

Ти жагуче мене обіймаєш,

В тих обіймах я млію вві сні.

Ти скажи, цього не помічаєш?

Та ти серце вирвав мені.

Відкриваю заплакані очі,

Навкруги – порожнеча німа,

В тишині таємничої ночі

Мого щастя нема і нема…

Хмарук Людмила,гр. БУХ-53

 

Підготувала О.М.Мокрій, викладач світової літератури

У вересні – жовтні в нашому навчальному закладі відбулася благодійна акція «Врятуй життя – стань донором», протягом якої студенти й викладачі коледжу зібрали 2700 гривень для лікування онкохворих дітей, а також здали для них кров. Крім цього, ми зібрали розвивальні іграшки для вихованців центру реабілітації, соціальної адаптації дітей з особливими потребами «Пагінець», і передали канцтовари та іграшки до спеціалізованого дитячого будинку.

Невдовзі ми плануємо провести спільно зі СТЕМ «Шатун» благодійний концерт. Гроші, виручені за продаж квитків, допоможуть людям, котрі цього потребують. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати цей концерт (який, до речі, буде присвячений студентському життю).

Зараз у коледжі триває конкурс «Фото-РКЕБ» (про умови можна дізнатися в соціальній мережі «ВКонтакте», «Рівненський коледж економіки та бізнесу», або у старости вашої групи).

Ірина Басовець, голова студентської ради

НА ДОЗВІЛЛІ

СМАЧНО!

Сирники фаршировані

Вам знадобиться:

400 г сиру, 1 яйце,

3 ст. ложки борошна,

цукор до смаку (близько 40 г)

6-9 штук кураги,

8-12 штук чорносливу без кісточок, олія для смаження, борошно для обвалювання

Спосіб приготування:

Спочатку підготуйте чорнослив і курагу. Курагу залийте гарячою, а чорнослив - теплою водою і залиште набухати на 30-60 хвилин. Не забудьте перед цим їх гарненько помити, оскільки сучасні виробники обробляють сушені фрукти маслом або іншою гидотою для поліпшення зовнішнього вигляду.

Набряклі курагу і чорнослив дрібно наріжте.

Домашній сир краще протерти через сито, щоб не було грудочок. Магазинний сир однорідної консистенції можна відразу використовувати. Додайте до сиру цукор на смак і перемішайте.

Розбийте в сир яйце, додайте борошно і знову добре перемішайте. Борошна може знадобитися і більше, якщо сир вологий.

Насипте на обробну дошку або тарілку гірку борошна. Наберіть ложку сирної маси, а іншою ложкою зсуньте цю масу в борошно. Припудріть пальці борошном і сформуйте коржик.

На середину коржика покладіть чайну ложку начинки, заліпіть колобок.

Покатайте колобок по рівній поверхні, щоб він став циліндром, підрівняйте краї.

Спочатку обсмажуйте бічні поверхні сирників на помірному вогні, періодично їх повертаючи, а потім обсмажте основи.

Подавайте зі сметаною, варенням, медом або солодким соусом на ваш смак.

 

Шніцель по-столичному

На 4 порції філе птиці 4 шт., батон черствий 1 шт., борошно пшеничне 2 ст. ложки, яйця 2 шт., масло рослинне 100 г, масло вершкове 40 г, перець чорний молотий, сіль.

3 батона зрізуємо шкірку, нарізаємо спочатку шматочками, потім соломкою.

Філе птиці злегка відбиваємо, солимо, перчимо, паніруємо в борошні, змочуємо в льєзоні, а потім робимо скоринку з хліба, нарізаного соломкою.

Обсмажуємо шніцель з обох боків до   утворення рум'яної шкірочки, доводимо до готовності у жаровій шафі.

При подачі шніцель поливаємо вершковим маслом,   додаємо гарнір - овочі,   смажену картоплю та зелень.

Підготувала А.С. Сухецька, викладач

Наші досягнення

***

24 жовтня в актовій залі Національного університету водного господарства та природокористування відбувся «Відкритий кубок з брейн-рингу». У цьому заході взяли участь і студенти нашого коледжу. Перше місце виборола наша команда «Фінансові магнати» (Анна Федорчук (капітан), Олександр Робейко, Олена Павлюк, Сергій Василишин, Андрій Карпюк, Анастасія Мушенко), друге - команда «Сіріус» (Владислав Мартинюк (капітан),Олена Гончарук, Вікторія Новак, Іванна Пех, Василь Прокопчук, Оксана Гаврилович).

Організатором заходу став гурток «Філін» і його керівник В.В.Білецький.

Бажаємо подальших перемог!!!

Гороскоп

 

Овен   Зранку краще не дивіться на себе в дзеркало: нервові клітини не відновлюються.

Телець Не смійтеся над іншими людьми,бо сміх заразний.

Близнюки Лише дурні прогулюють пари, а розумні відсипаються на задніх партах.

Рак   Малі гроші дратують, а великі - розбещують. Тому вимагайте в батьків багато - багато середніх грошей.

Лев Гроші – це зло, але відомо,що добро перемагає зло. Тому, якщо ви добра людина, грошей у вас не буде.

Діва   Риторичне питання: чому, коли починаєш гарно жити, відразу потрібно йти на пари?

Терези Ви маєте рацію. Залишилось тільки переконати в цьому всіх інших.

Скорпіон Якщо ви вдома голосно співаєте і хтось цеглиною розбив вам вікно - не думайте погано. Це щоб краще чути!

Козеріг Не ловіть сніжинки на язик, коли ви не впевнені, що всі птахи відлетіли в теплі краї.

Водолій Коледж загрожує вашому здоров'ю, на парах у вас постійно проявляються симптоми алергії та сонної хвороби.

Риби   Залізні нерви – іноді ознака загальмованої реакції.

 

Підготувала Вікторія Гавазюк, гр. БУХ-53

НАСАМКІНЕЦЬ

23 листопада в МПК "Текстильник" уперше в Україні відбулося "Арт-шоу". Організатором цього видовища стало Рівненське агентство моделей "Панна". Міс Боді–арт глядачі обрали Олену Опанасюк, студентку І курсу групи ТО-7.

На фото: Олена Опанасюк


Вітаємо з днем народження!

 

Заступника директора з практичного навчання Михасюк Катерину Володимирівну (11.11), викладачів Жабчика Романа Васильовича (11.11), Жадана Віталія Васильовича (17.11), Порохненко Тетяну Анатоліївну (20.11), Ковальчук Світлану Костянтинівну (22.11), Комончук Ольгу Іллівну (26.11), Вербило Тамару Володимирівну (06.12), Сухецьку Анну Сергіївну (21. 12), майстрів виробничого навчання Калинчук Раїсу Павлівну (10.12) і Шулікову Тетяну Іванівну (20.11), бібліотекаря Абрамчук Ганну Анатоліївну (05.12), лаборанта Горбачевську Ірину Олександрівну (13.11).

Зичимо міцного здоров'я, щастя, здійснення усіх Ваших мрій!

Весела перерва

***

Під час складання іспиту викладач запитує студента:

- Чому ви так хвилюєтесь? Боїтеся моїх запитань?

- О ні! Я боюся своїх відповідей.

***

Йде іспит. Студент виходить відповідати з маленьким папірцем, на якому записано кілька речень, Викладач:

- А де ж ваша відповідь?

-У голові.

-А це що ? – киває на папірець.

- А це не помістилось.

***

Хлопець заходить до жіночого гуртожитку. Вахтер його питає:

- Ви до кого, юначе?

- А до кого Ви порадите?

Мудрість сучасності

Краса не здатна до кохання. Краса породжена всередині. Краса - ілюзія

І.Карпа

Людям не те що позакладало вуха – людям позакладало душі.

Ліна Костенко

Справжнє – душило,

Лякало безсонням,

Сурогатне – смакувало,

Як подвійний чизбургер

У Макдональдсі.

І.Роздобудько

Для людей краса –то кров з молоком.

Ми з тобою – молоко з кров’ю.

Те саме, а люди очі заплюють.

Любов – не для чужих очей.

Любов – то таємниця.

Незбагненна примха безрозсудного серця.

Люко Дашвар

Неможливих речей немає.

Є недостатня кількість спроб.

Любко Дереш

Звичайно ж, Гоголь - це російський письменник, але це - український геній.

Ліна Костенко

Поетична вітальня

***

Єдиний ти ввійшов навік в моє життя,

до мене ангелом зійшов із неба,

Ти став ковтком вина для забуття,

Ти поруч був, а більше і не треба.

 

Єдиний ти і біль, і щастя дарував

Навіть у сні – та все скінчилось.

Ти вже не мій, але лише твоїм ім'ям

Тепер молюсь, як і раніш молилась.

Усик Ольга, гр. ТО-7

 

Студентська газета

Рівненського коледжу економіки та бізнесу

Відповідальні за випуск:

Вербило Т.В., Назаров А.Л., Салько В., Гавазюк В.


 

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.