PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

  10 Квітня 2019р.

  2019.04.10_Prakt_GRS_Vinograd_Radchuk1Навчальна практика студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

У студентів 2 курсу спеціальності "Готельно-ресторанна справа" завершилася перша навчальна практика, метою якої було вивчення типів і класів підприємств готельного й ресторанного господарства, їх інфраструктури, особливостей господарської діяльності.

Під час навчальної практики «Вступ до фаху», крім теоретичних занять у коледжі, студенти групи ГРС-5 відвідали ресторан «Виноград», де поринули в атмосферу справжньої гостинної Грузії, ознайомились з ексклюзивним меню, з національною культурою частування.

Під час проведення екскурсії керівник акцентувала увагу студентів на необхідності вивчення міжнародних стандартів сервісу та дотримання корпоративної культури.

 2019.04.10_Prakt_GRS_Vinograd_Radchuk2

 10 квітня 2019р. студенти цієї ж групи відвідали майстер-клас від професійного сомельє ресторану «Виноград» Віти Дмитренко.

Сомельє розповіла про культуру та техніку подачі вин (червоних, білих, ігристих), їх видів, про еногастрономічне поєднання, зробила акцент на основних критеріях вибору вина( регіон походження, сорт винограду, класифікація та рік врожаю).

Віта Дмитренко ознайомила студентів з професійними аксесуарами, зокрема девайсом Coravin - пристроєм, який дозволяє наливати вино у келих, не витягуючи  пробку. Головний елемент пристрою – капсула з аргоном, що створює у пляшці тиск та «виштовхує» таким чином вино безпосередньо в келих крізь найтоншу порожню голку із тефлоновим покриттям. І все це легким натиском на спусковий механізм. Пробка після цього природним шляхом затягується та герметизується.

Під керівництвом сомельє студенти навчилися основним правилам дегустації, яка складається з трьох основних фаз: візуальної («око»), ольфактивної («ніс»), смакової («рот»), а також отримали майстер-клас із відкривання пляшок (сабраж) та техніки розливання напоїв.

Проведений майстер-клас був пізнавальним, студенти отримали незабутні враження від захопливої розповіді, а найголовніше – збагатились креативом і загорілись бажанням постійно працювати над собою, самовдосконалюватися, творити щось нове та досягати у своїй діяльності неабияких вершин.

 

Радчук О.В., викладач технологічних дисциплін

2019.04.10_Prakt_GRS_Vinograd_Radchuk

 2019.04.10_Prakt_GRS_Vinograd_Radchuk3

 2019.04.10_Prakt_GRS_Vinograd_Radchuk4

 2019.04.10_Prakt_GRS_Vinograd_Radchuk5

 2019.04.10_Prakt_GRS_Vinograd_Radchuk6

 

 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні840
mod_vvisit_counterВчора394
mod_vvisit_counterНа цьому тижні840
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні2493
mod_vvisit_counterВ цьому місяці5505
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6757
mod_vvisit_counterВсього550695

Сьогодні: 2019-07-15 23:37

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.