PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

  05 Квітня 2019р.

2019.04.05_Biznes_turnir_DanilovРКЕБ бізнес-турнір 2019

Будемо відверті: сьогодні кожен другий студент коледжу мріє розпочати власну справу. Найбільш наполегливі намагаються відшукати відповіді на запитання, які їх хвилюють, у підручниках та посібниках.

Однак жодний теоретичний матеріал не здатен так ефективно та швидко навчити базовим принципам ведення бізнесу, показати, що являє собою підприємство, як тренінговий турнір «Стратегія фірми». Бізнес-симулятор оформлено як гру, яка дає можливість увійти в роль управлінця й вирішувати конкретні питання.

Щоб допомогти студентам зрозуміти, наскільки вагомі знання вони отримали протягом років навчання, викладач Данилов В.В. запропонував старшокурсникам коледжу взяти участь у Всеукраїнському бізнес-турнірі «Стратегія фірми 2019». Як виявилось, чимало студентів РКЕБ потрапили до півфіналу Всеукраїнського турніру, бо не тільки знання, але й наполегливість та впевненість у собі є складовими успіху.

Безперечно, якщо заступник директора з виховної роботи Опанасик А.В. ставить перед тобою ціль і допомагає в її досягненні, то будь-які плани стають реальністю. Проведення бізнес-турніру було б неможливим без допомоги й заступника директора з навчальної роботи Гусевика С.О., який скорегував хід занять, також і без класних керівників, що сформували потужні команди й надали їм всебічну підтримку, без викладача інформатики Назарова А.Л., який швидко вирішував технічні питання роботи ПК. Лише бобри, які перегризли Інтернет-кабель були проти турніру. Попри цю перешкоду, 04-05 квітня в коледжі відбувся «РКЕБ бізнес-турнір», учасниками якого стали понад 50 команд коледжу.

Розпочали його традиційно - з привітальних слів директора РКЕБ – Романчука Василя Прокоповича.

2019.04.05_Biznes_turnir_Danilov1

Зареєструвавшись для проходження навчального курсу, учасники отримали тренінгові компанії і стартовий капітал, приймали управлінські рішення, від яких залежали показники діяльності підприємства. У перший день турніру шість команд змагались в КЦ РКЕБ під керівництвом Гендиректора Компанії інтелектуальних технологій (КІНТ) Віталія Ярославовича Паздрія, на чию підтримку безпосередньо студенти могли розраховувати впродовж всього турніру. Також були учасники, які брали участь он-лайн. 05 квітня у 21 аудиторії РКЕБ зібрались 15 команд, що завершили перший день турніру з найвищим рейтингом.

Ось вони підсумки бізнес турніру

Курс

Місце

Команди

Групи

І

1

Волошин Наталія, Костюк Катерна, Козаченко Вікторія

ФБС-7

І

2

Рудик Вікторія, Тишковець Анастасія, Бебко Олександр

ПТБ-5

І

3

Вахер Дмитро

ФБС-7

ІІ

1

Остапчук Іванна, Жмура Анна, Примак Анастасія

ГРС-5

ІІ

2

Герасюк Вадим, Малькова Анастасія, Мацієвська Мар’яна

ОП-3

ІІ

3

Самойлюк Даниіл, Васіна Юлія, Цильова Дарина

ТУР-3

ІІІ

1

Панчук Дмитро

ГРС-1

ІІІ

2

Шолудько Анастасія

ФБС-3

ІІІ

3

Журавель Наталія

ФБС-1

 

В абсолютному рейтингу перше місце посів Панчук Дмитро (ГРС-1), друге місце вибороли Остапчук Іванна, Жмура Анна, Примак Анастасія (команда ГРС-5), третє місце - Шолудько Анастасія (ФБС-3).

І ось вона, урочиста мить, – нагородження переможців. Додає ваги перемозі і те, що Дипломи переможців вручає відмінник освіти України, відмінник охорони здоров’я України, почесний працівник туризму, кандидат педагогічних наук, Голова Ради директорів ЗВО 1,2 рівня акредитації, директор коледжу Романчук Василь Прокопович.

До нових зустрічей!!!

Данилов В.В., викладач

2019.04.05_Biznes_turnir_Danilov2

2019.04.05_Biznes_turnir_Danilov3

 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні839
mod_vvisit_counterВчора394
mod_vvisit_counterНа цьому тижні839
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні2493
mod_vvisit_counterВ цьому місяці5504
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6757
mod_vvisit_counterВсього550694

Сьогодні: 2019-07-15 23:32

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.