PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

  16 Травня 2019р.

2019.05.16_Konf_Hlyah_nauka_NUVGPШлях у науку починається з коледжу

16 травня 2019 року в Національному університеті водного господарства та природокористування відбулась VIIІ Міжнародна науково-практична конференція “Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції”, у якій брали участь вчені, молоді науковці, аспіранти та студенти.

Традиційно до організації конференції долучились партнери кафедри менеджменту з Міжнародної асоціації «Устойчивое развитие», Болгарія, Політехніки Люблінської, Поліського державного університету, Університету Кардинала Стефана Вишинського, Технічного університету Габрово, Сумського державного університету, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та інші.

Одним із гостей на даному заході був віце-президент Академії економічних наук Білопольський Микола Григорович, який подякував за можливість виступу та виступив з доповіддю «Нова концепція розвитку світу».

Студенти ДВНЗ РКЕБ брали участь у двох секціях:

Секція 4. Проблеми розвитку економіки, підприємництва і торгівлі в умовах євроінтеграції;

Секція 7. Фінансовий менеджмент в умовах євроінтеграції.

Викладачі Ковальчук С.К., Музика Н.І. Мельник А.І., Гусевик С.О., заступник директора з навчальної роботи, Кирилюк М.Г., Скора О.М., завідуючі відділеннями ДВНЗ «РКЕБ», Козлинець О.Ю., методист коледжу, а також викладачі НУВГП провели велику роботу з підготовки студентів до VIIІ Міжнародної науково-практичної конференції, а саме: ряд консультацій, а також настановче заняття з кращими студентами коледжу. У результаті такої діяльності під керівництвом викладачів ДВНЗ «РКЕБ» та НУВГП студенти підготували доповіді, а також оголосили їх під час проведення конференції.

Участь у Міжнародній науково-практичній конференції у секції 4 брали участь 10 студентів коледжу, а у секції 7 – 23 студенти. Було оголошено дев’ять доповідей на секції 4 і дві доповіді на секції 7 нашими студентами.

Загалом під час даного заходу панувала дружня, цікава і креативна атмосфера співпраці та дослідництва. За результатами роботи конференції традиційно опубліковано Збірник тез доповідей, найкращі з яких нагороджені Подяками та рекомендовані для участі у студентських конкурсах.

Гусевик С.О., заступник директора з навчальної роботи

2019.05.16_Konf_Hlyah_nauka_NUVGP12019.05.16_Konf_Hlyah_nauka_NUVGP22019.05.16_Konf_Hlyah_nauka_NUVGP32019.05.16_Konf_Hlyah_nauka_NUVGP42019.05.16_Konf_Hlyah_nauka_NUVGP5

 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні30
mod_vvisit_counterВчора376
mod_vvisit_counterНа цьому тижні3035
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні2761
mod_vvisit_counterВ цьому місяці2373
mod_vvisit_counterВ минулому місяці12117
mod_vvisit_counterВсього643366

Сьогодні: 2020-07-05 02:55

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.