PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

  12 Вересня 2019р.

2019.09.12_Mariya_Zinkovecka1165-річчя від дня народження Марії Заньковецької

З нагоди 165-річчя від дня народження видатної української театральної діячки у Рівненській обласні бібліотеці 12 та 13 вересня були проведені тематичні театрознавчі години для молоді та усіх бажаючих. Зокрема, до нас завітали студенти Рівненського коледжу економіки та бізнесу, а також старшокласники ЗОШ №18.

Під час зустрічей переглянули мультимедійну презентацію про Марію Заньковецьку, а також послухали чимало цікавого про її життєвий шлях, становлення як видатної акторки та театральної діячки на зламі ХІХ-ХХ ст. У її репертуарі, на жаль, не було ролей світової класики. Український театр того часу був обмежений у своїх можливостях в силу певних історичних та соціокультурних обставин. Проте вражає те, що попри все національний театр діяв та згуртував плеяду корифеїв, які зробили великий внесок в нашу культуру.  Серед них і Марія Заньковецька, українська жінка, яка вразила не лише Україну, але і всю Європу. Всі значні люди того часу відвідували вистави за її участі, запрошували за кордон, проте вона не покинула Україну.  Її видатна особливість – це глибока та унікальна здатність до психологічної передачі театральних ролей. Тому тут ми маємо свою класику сценічної майстерності, свої великі твори, навіть без порівнянь із Сарою Бернар.

Театрознавчі години викликали інтерес аудиторії. Дякуємо всім присутнім. До нових зустрічей!

Челяда Н.В., викладач

2019.09.12_Mariya_Zinkovecka2019.09.12_Mariya_Zinkovecka2


 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні19
mod_vvisit_counterВчора139
mod_vvisit_counterНа цьому тижні19
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1216
mod_vvisit_counterВ цьому місяці2390
mod_vvisit_counterВ минулому місяці7190
mod_vvisit_counterВсього574435

Сьогодні: 2019-10-14 06:53

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.