PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

  02 Вересня 2019р.

2019.09.02_Pravoviy_Status_Gromadyan2Правовий статус людини і громадянина в Україні

«Правовий статус людини і громадянина в Україні» - тема першого уроку, проведеного в читальному залі для студентів груп ГРС-9, (кл.керівник Власова М.В.); ПТБ-6, (кл. керівник Музика Н.І.); ПТБ-5, (кл.керівник Гаврилюк А.О.). За змістом та формами це був урок розвитку патріотичних почуттів, громадянського становлення особистості.

На зустріч зі студентами було запрошено Ольгу Іванівну Яковлеву, заступника голови обласної громадської ради при обласній адміністрації, члена експертної групи при Міністерстві ветеранів, голову правління всеукранської організації «Development Foundation», керівника громадської служби Євромайдану. Захід пройшов урочисто, з яскравими і цікавими моментами та став для молоді поштовхом до подальшої роботи з вивчення історії України, рідного краю, усвідомлення спільних цінностей української нації, викликав бажання дізнатися більше про життя і творчість видатних українців, про інтеграцію України до Європейського Союзу.

Мета. Формувати національну свідомість молодих людей; розвивати бажання брати посильну участь у розбудові держави; наполегливо вчитися, щоб принести якомога більше користі рідній Україні; пропагувати  доброчинність,  милосердя,взаємодопомогу та інші загальнолюдські цінності.

Доповненням до уроку стала книжкова виставка „Я люблю свою країну”.

Зав. бібліотекою Хома Є.С.

 2019.09.02_Pravoviy_Status_Gromadyan

2019.09.02_Pravoviy_Status_Gromadyan1

 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні71
mod_vvisit_counterВчора291
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1073
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1127
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3658
mod_vvisit_counterВ минулому місяці5174
mod_vvisit_counterВсього598014

Сьогодні: 2020-02-21 05:37

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.