PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

   08 Листопада 2019р.

2019.11.08_Podatkova_reforma_KaminskaПублічне обговорення податкової реформи «До чого готуватись бюджету міста та гаманцям підприємців у 2020 році»

08.11.2019р. студенти групи ОП-3 з викладачем Камінською С.М. були учасниками публічного обговорення податкової реформи «До чого готуватись бюджету міста та гаманцям підприємців у 2020 році» у Майстерні Міста Рівне. Спікером заходу була Голова Ради Інституту податкових реформ, віце-президент Асоціації платників податків України Олена Хотенко.

На заході були присутні студенти і викладачі НУВГП та представники місцевого бізнесу, влади, ГУ ДПС України в Рівненській області та громадськості. Обговорили новації у податковому законодавстві, а саме: зміни у Податковому кодексі в адмініструванні податків; застосування РРО у сфері торгівлі і послуг; детінізація розрахунків; використання єдиного рахунку для податків та ЄСВ; спрощена система оподаткування; створення Бюро фінансових розслідувань; визначення податкового шахрайства та фінансових санкцій.

Доволі гостру дискусію серед учасників обговорення викликали питання використання в Україні спрощеної системи оподаткування; необхідності змін у Господарському кодексі класифікації суб’єктів господарювання, підтримки малого бізнесу, податкових перевірок, порівняння систем оподаткування в інших країнах.

На завершення вирішили підготувати резолюцію з пропозиціями змін до податкового законодавства.

Камінська С.М., голова циклової комісії облікових дисциплін та підприємництва

 

2019.11.08_Podatkova_reforma_Kaminska1
 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні37
mod_vvisit_counterВчора376
mod_vvisit_counterНа цьому тижні37
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні3354
mod_vvisit_counterВ цьому місяці2380
mod_vvisit_counterВ минулому місяці12117
mod_vvisit_counterВсього643373

Сьогодні: 2020-07-05 03:27

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.