PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

22 Листопада 2019р.

Sportivni_NoviniСпортивні новини

Уже традиційно в нашому коледжі проводиться Спартикіада на Кубок директора коледжа В.П Романчука. 25 навчальних груп цьогоріч змагаються з волейболу, настільного тенісу, стрільби з пневматичної гвинтівки, шашок, армспорту та дартсу.

Нещодавно стартував самий масовий вид – волейбол. Згідно жеребу всі групи розподілені на 5 підгруп ( по 5 в кожній). За системою проведення змагань команди в підгрупах змагаються між собою, а переможці розіграють звання чемпіона коледжу у великому фіналі. Доречно зазначити, що дані змагання обслуговує суддівська бригада, очолювана кандидатом в майстри спорту Порохненко Тетяною Анатолієвною. За результатами перших трьох турів уже визначилося кілька груп, що реально претендують на звання чемпіона коледжу, а саме: група ТУР-7 (кл.кер. Антоневич Ю.А.), ГРС-9 (кл.кер. Власова М.В.), ПТБ-3 (кл.кер. Ойцюсь А.М), ПТБ-6 (кл.кер. Музика Н.І), ФБС-5 (кл.кер. Гонтар В.Є)

За програмою Спартакіади м. Рівного пройшов черговий вид спорту – армспорт. У цих змаганнях брала участь і команда нашого навчального закладу. Представником команди, а також її членом був і викладач кафедри фізичного виховання Конончук Іван Миколайович. Відмітимо досить успішний виступ наших атлетів. У загальнокомандному підсумку наші спортсмени серед навчальних закладів вибороли ІІІ-місце. Непоганим виявився і особистий здобуток: у ваговій категорії 70 кг Конончук І.М. посів ІІІ-місце, 80 кг Бабій Гордій (гр. ГРС-1) ІІ-місце, 90 кг Махоцький Дмитро (гр.ПТБ-6) ІІІ-місце. Також зазначимо що в збірну команду входили такі спортсмени: Шевцов Артур (гр. ХТ-17), Федорчук Роман (гр.ТУР-5), Горбатюк Давид (гр. ХТ-15) .