PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

   06 Грудня 2019р.

2019.12.06_Den_ZSU1День Збройних Сил України

6 грудня – історична дата: у цей день в 1991 році був прийнятий закон України «Про Збройні Сили України». За традицією, щороку президент країни виступає з привітанням всім службовцям української армії, відзначаючи значну роль цих людей у підтримці Україною свого незалежного статусу.

Збройні Сили України складаються з Сухопутних, Військово-Морських і Повітряних Сил. Кожна з цих частин має «свій» професійний день, тому День Збройних Сил України виконує особливу функцію – своєрідне об'єднання всіх військовослужбовців країни.
В числі завдань української армії захист суверенітету і територіальної цілісності української держави, забезпечення безпеки її громадян.

З нагоди Дня Збройних Сил України у читальному залі бібліотеки коледжу організовано тематичну книжкову виставку «Українська армія: історія і сьогодення», де експоновано понад 40 видань, які  спрямовані на виховання глибоких патріотичних почуттів кожної людини, формування активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної держави та захисту її кордонів.

Мета - висвітлення історичного шляху становлення та розвитку Збройних Сил України.

Окремий розділ виставки представляє книги з досвіду проведення антитерористичної операції, де українські захисники виявляють мужність і стійкість у виконанні свого військового обов’язку, гарячу любов до своєї Вітчизни, вірність присязі, бойовим традиціям українського народу.

 

2019.12.06_Den_ZSU
 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні216
mod_vvisit_counterВчора496
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1846
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні2524
mod_vvisit_counterВ цьому місяці2454
mod_vvisit_counterВ минулому місяці15778
mod_vvisit_counterВсього659748

Сьогодні: 2020-08-07 11:41

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.