PDF Печать E-mail

    05 Березня 2012р.

    Газета "Наш коледж" Випуск №16

   Дорогі колеги, співробітники, студенти!
   Від усього серця вітаю вас з Міжнародним жіночим днем!
   Ми вас поважаємо, любимо і кохаємо завжди, але нагода признатись у цьому надається саме в це свято.
  Загадайте все, про що ви бажаєте, і хай воно збудеться! Бажаю в цей день всім вам отримати багато щасливих посмішок, квітів, подарунків.
   Зі святом!


В.П. Романчук, директор коледжу, заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук, відмінник охорони здоров'я, відмінник освіти, почесний працівник туризму 


Поетична вітальня

       Весна

Зеленою панянкою,
Красивою, в квітках,
Прийде вже скоро ранками
Весна в юних літах.
Зазеленіють вулиці
І задзвенять струмки,
Будуть пускать кораблики
Моторні хлопчаки.
 Повернеться із вирію
Веселий хор птахів.
Там соловейко - диригент,
Маестро між майстрів.
Будуть радіти люди,
Пробудиться природа.
Сміх чути звідусюди.
Весна - це насолода!
Зоя Мішина , гр. ТО-7

***


Чашка чаю на ніч, неспокійні сни,
А душа так жадає приходу весни!
Ручка, зошит, думки… Вже болить голова.
Натовп душ і очей… Я неначе одна.

Ти не знаєш, повір, як це сильно дратує,
Та я вдячна за біль, біль - він душу гартує.
Будували роками, зруйнували за мить,
Аби тільки не порожньо – хай вже краще болить.

Дощ співає пісні, третя ночі година.
Нагадайте мені, що я досі людина,
Що живу! Що мене хтось насправді цінує.
Я жива! Я живу, а не просто існую.

Я люблю тихий дощ і мелодію ночі,
Твої кроки далекі, сірі мамині очі.
Зупиніться, ви, люди! Зупиніться на мить!
Огляніться навкруг! Не існуйте – живіть!
Ольга Усик, гр. ТО-7


Новини коледжу

    Минулого тижня в коледжі відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерної техніки. Кожен член методоб’єднання мав змогу ознайомитися зі здобутками предметної комісії коледжу, відвідати відкриті заходи.  А їх було чимало. Адже саме в цей час проводився тиждень предметної комісії інформатики та комп’ютерної техніки.
Викладачі коледжу підготували і провели зі студентами брейн-ринг «У світі інформатики», заняття-екскурсію на тему «Впровадження інфор-маційних технологій у бухгалтерський облік. Поняття автоматизованого робочого місця та його завдання», конкурс стінгазет-вітань до Міжнародного жіночого дня, виконаних засобами комп’ютерної техніки.
1 березня в коледжі відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, а 2 березня викладач інформатики Шпортько Л.В. провела відкрите заняття у групі БУХ-51.

Антоневич Ю.А., завідувач циклової комісії інформатики та комп’ютерної техніки 
 

Вчителько моя…

 Щоразу, коли лунає «Пісня про вчительку» А. Малишка і П. Майбороди, в пам’яті людей старшого покоління зринає схилена над купкою зошитів постать, втомлене і таке рідне обличчя…
  Минає час, змінюються акценти. Іншими стали учні і вчителі. З екранів телевізорів зник позитивний образ педагога. Натомість з’явився інший - непривабливий об’єкт насмішок та образ з боку учнів та їх батьків. Такий собі герой сатиричного твору.
  Нехай замисляться над цими рядками нинішні й майбутні письменники, сценаристи, режисери. А я спробую розповісти про сучасну Вчительку, що заслуговує найглибшої поваги й наслідування. Це - заступник директора з гуманітарної освіти і виховання коледжу, викладач-методист, відмінник освіти України Алла Василівна Опанасик.
  Всі, хто знає Аллу Василівну, погодяться зі мною, що вона – особистість яскрава, неординарна. І граней цієї особистості надзвичайно багато. Талановита людина, як кажуть, талановита в усьому.
  Насамперед Алла Василівна чудово знає студентське життя, не відгороджується від своїх вихованців ні стилем одягу, ні манерою спілкування. Проста, щира, принципова. І, безперечно, близька студентам, бо розуміє їх і допомагає у вирішенні проблем.
Визначальні риси Алли Василівни – її енергійність і творчий підхід до справи. Найяскравіше ці риси виявляються під час підготовки загальноколеджівських заходів. Творча натура заступника директора так і виграє різноманітними ідеями – цікавими, оригінальними, неповторними. Прикладом може бути недавній випускний - неймовірне дійство, під час якого присутнім у залі просто подих перехоплювало. А за цим дійством – ім’я його організатора і натхненника – Алли Василівни.
Напередодні Міжнародного жіночого дня я зустрілася з Аллою Василівною.
 
 

  - Алло Василівно, щиро вітаємо Вас зі святом – Міжнародним жіночим днем. Безперечно, Ви – сильна жінка, адже обіймаєте таку високу посаду – заступника директора коледжу. Чи легко бути сильною у світі, яким керують чоловіки?
  - Сильною у світі, яким керують чоловіки, можна бути лише тоді, коли вони, чоловіки, самі сильні. А сильними їх маємо робити ми: мами, доньки, дружини.
  - Студенти захоплюються Вами як надзвичайно елегантною жінкою, з витонченим смаком. Як Вам вдається бути завжди «на висоті»?

  - Дякую за гарні слова. Я повинна сказати, що бути "на такій висоті" не легко. Але треба докладати чимало зусиль, щоб почути такі гарні слова.
  - На свято 8 Березня жінкам дарують зазвичай квіти. Які з них Вам найбільше подобаються?
  - Квіти, які дарує кохана людина.
  - З приємністю дізналися, що Ваша стаття «Адаптація студентів до навчання у вищому навчальному закладі» опублікована в  часописі «Освіта. Технікуми, коледжі» за №3, 4/30 2011р. Це Ваша перша публікація?
  - У мене понад десять публікацій у різних наукових виданнях, журналах. Стаття, про яку ви згадуєте, побудована на матеріалі з досвіду роботи нашого навчального закладу.
  - Якими, на Вашу думку, мають бути стосунки між викладачем і студентами?
  - Навчальний заклад - це своєрідна сім'я. А в сім'ї найголовніше -взаєморозуміння. Легко тому студентові, якого розуміє викладач, легко тому викладачу, якого розуміють студенти. Головне - бути справжнім.
  - Ми знаємо, що зовсім недавно Ви отримали високу нагороду. Розкажіть про неї.
  - Для мене найвища нагорода - це задоволення від праці і її результати. А визнання державою моїх досягнень надихає на те, щоб ставити перед собою нові цілі і досягати їх.
  - Всім відомо, що у Вас тонке почуття гумору. Розкажіть свій улюблений жарт.
  - Дякую за комплімент. Я вважаю, що почуття гумору - це не лише риса, а й свідчення інтелекту людини. А щодо улюбленого жарту…Їх багато.
  - Алло Василівно, дякуємо за інтерв’ю. Зичимо Вам бути завжди успішною та вродливою, енергійною та натхненною, життєрадісною та бадьорою. І обов’язково щасливою!

Спілкувалася Вербило Т.В., викладач

 

21 лютого – Міжнародний
день рідної мови

Вітаємо!


   За багаторічну сумлінну працю та з нагоди 50-річчя від дня народження заступник директора коледжу Гусевик Святослав Олександрович нагороджений нагрудним знаком Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України «А.С Макаренко». Щиро вітаємо Святослава Олександровича і зичимо енергії, завзяття, подальших успіхів у справі навчання і виховання підростаючого покоління!

І знову випуск…

   3 лютого стовпчик термометра опустився до позначки -32 С. Мороз ніби випробовував наших студентів на міцність характеру, силу волі. Адже саме цього дня відбулася церемонія вручення дипломів нашим випускникам.
У драматичному театрі, де тривали урочистості, було тепло – від посмішок студентів та їхніх рідних, від щастя, яке переповнювало серця. 105 випускників спеціальностей «Туристичне обслуговування» та «Виробництво харчової продукції» стали на самостійну стежину життя.
   Викладачі навчального закладу влаштували справжнє свято для своїх вихованців. Вони танцювали, співали, показували зняті кліпи. Пісню про батька подарував випускникам директор коледжу Василь Прокопович. А протягом другої частини дійства випускники одержували довгоочікувані дипломи.
   У залі лунали щирі слова подяки наставникам – тим, хто допоміг здобути професійні знання, уміння та навички, допомагав і підтримував у навчанні, виявляв любов і повагу до кожного студента.
   Від щирого серця вітаємо усіх випускників 2012 року і бажаємо, щоб життя ставало яскравішим, а отримані знання і навички стали візитною карткою, перепусткою в доросле і щасливе життя!


Ольга Опольська, гр. ТО-7


Говорить студентська рада

***


9 лютого в актовій залі коледжу відбувся благодійний концерт «Добро починається з тебе», участь у якому взяли талановиті студенти коледжу та СТЕМ «Шатун» НУВГП. Всі кошти, які вдалося зібрати від продажу квитків, будуть передані для будівництва реабілітаційного онкологічного центру та лікування хворих діток нашої області. Дуже вдячна небайдужим людям, які прийшли і подали руку допомоги тим, хто справді того потребує. Адже в біді може опинитися кожен із нас.

      Ірина Басовець, голова студентської ради


Пропонуємо вашій увазі відгуки про концерт:
- Сподобалась ідея цього концерту, адже  зараз так мало людей приділяють увагу благодійності.  "Шатун" подарував хороший настрій, а виступи, які підготували наші студенти, були приємними і неочікуваними. Дякую за організацію такого чудового вечора!

Ольга Опольська, староста групи ТО-7


- На мою думку, цей концерт -  приклад того,  що зробити добро може кожен, потрібно лише цього захотіти.  Пригадаймо слова Аристотеля: «В чому сенс життя?

Служити іншим і робити добро».

Оксана Семенюк, студентка НУВГП

Практика – це цікаво!

Моя група, ТК-31, проходила навчально-виробничу практику в супермаркеті  «Сільпо». На початку практики кожного студента закріпили за певним відділом продажу в супермаркеті. Ми з острахом розпочали працювати. Проте вже через кілька днів  важко було уявити свій день без  «Сільпо», без продавців, адміністраторів, навіть охорони. Було настільки цікаво працювати, спілкуватися з покупцями, що ми готові були пробути цілий день в супермаркеті.
Нам з Андрієм пощастило працювати з м’ясними виробами, тобто продавати, фасувати м'ясо та м’ясні продукти. Спочатку нас лякали і ваги, і асортимент продукції. Але в кінці робочого дня ми не хотіли йти додому. Нам так сподобалося спілкуватися з людьми, що ми на хвилинку навіть подумали, що це  вже наша робота, а не тільки практика. І так було з кожним.
Через тиждень Аслан із задоволенням розказував покупцям про фрукти, Оля ловила живу рибу з акваріуму, Юля з радістю консультувала старших покупців, які ніяк не могли вибрати, що їм краще купити. Сергій різав тортики, мріючи нарешті їх скуштувати.
Щодня ми дізнавалися все більше й більше  цікавого. Як печуться булочки та хліб, з чого роблять ковбасу. Найбільше мені запам’яталося правило, яке твердить, що в консультантів немає в лексиконі слова  «не знаю». Тобто коли до вас звернувся споживач, ви обов’язково повинні йому допомогти. А якщо чогось не знаєте, треба прочитати цінники, спитати в старших продавців, але обов’язково задовольнити потреби споживача.
 Практика мені дуже сподобалася, адже протягом двох тижнів я багато чому навчилася, а це допоможе мені в подальшому житті.

Олена Рожко, гр.ТК-31

Вчіться мудрості у Софії


  У коридорах коледжу я не раз помічала красиву дівчину з розкішним каштановим волоссям. Приємна зовнішність і виразні очі ніби притягували до себе. Хотілося більше дізнатися про цю студентку, поспілкуватися з нею. 
  І ось така нагода трапилася. Виявляється, Софія Райтер після закінчення 9 класу Козинського колегіуму вступила до нашого коледжу. У дитинстві, правда, вона мріяла стати юристом, та потім зрозуміла, що її покликання – економіка. Софія серйозно ставиться до навчання (до речі, вона відмінниця, отримує стипендію голови облдержадміністрації). Для того, щоб гарно вчитися, вважає дівчина, потрібні не лише розумові здібності, а й такі риси характеру, як цілеспрямованість і наполегливість. Саме це допоможе досягти успіху і в подальшому житті, в реалізації себе як фахівця.
  Коли хтось подумав, що Софія – така собі «заучка», він помиляється. Дівчина любить співати, готувати, вчиться водити автомобіль. А ще – любить проводити час із друзями, хоча з більшістю із них бачиться лише щовихідних. І, звичайно, вона любить мріяти. Хоче подорожувати країнами, побачити сім чудес світу.
  Виявляється, весна – улюблена пора року дівчини. Цьогоріч вона буде незабутньою. Адже це остання її весна в нашому навчальному закладі. З одного боку, хочеться закінчити коледж, з іншого – важко розлучатися з друзями, одногрупниками, викладачами, які стали для неї рідними людьми. Із захопленням Софія пригадує святкові концерти, які готували для студентів наставники. Така творчість існує не в кожному навчальному закладі…
Та й сама Софія – постійна учасниця громадських заходів. Два роки поспіль обирається старостою групи. Веде вечори, задушевно співає, декламує вірші. Одне слово, лідер.
  А на прощання Софія розповіла про своє життєве кредо: «Коли ти чогось дуже прагнеш, життя дасть тобі це. Існує лише один шлях для досягнення мети - діяти».
   Успіхів тобі, Софіє! І нехай твої мрії стануть реальністю.

  Опанасюк Олена, гр. ТО-7

Поради психолога


Стосунки між хлопцем і дівчиною - це дуже серйозно

  Трапляється, життя cкладається не так, як нам хотілося б. І не відразу між хлопцем і дівчиною виникають стосунки, про які вони мріють. Часто виникає питання: «Ну що я зробив не так? Ну чому вона так зі мною поводиться?» І  ми навіть не можемо зрозуміти, коли саме все пішло шкереберть.
Спочатку ми перебуваємо в стані закоханості. Від щастя в нас ростуть крила. Ми переконані, що немає нічого неможливого. І коли  помічаємо в коханій людині не зовсім приємні риси або поведінку,  схильні думати, що коханий (або кохана) обов'язково зміняться, стануть такими хорошими, якими нам хочеться їх бачити.
І це перша пастка, яка підстерігає нас на шляху становлення серйозних стосунків. Якщо ми дійсно хочемо побудувати такі взаємини, про які мріємо, нам необхідно "побачити" , як обранець поводиться з оточенням. І потрібно усвідомити: те ж саме відбуватиметься і в сім'ї. Навіть коли зараз поведінка щодо нас найідеальніша. Чим важливий цей етап? Якщо ви все-таки вважатимете за краще не закривати очі не недоліки вашої коханої людини, дайте відповідь собі на дуже важливе запитання:
    «Чи зможу я з цим жити, коли ми будемо разом?». Одна справа - закохати в себе хлопця чи дівчину, інша - прожити з цією людиною все життя (та хай навіть рік чи два). А потім потрібно поглянути собі всередину і зрозуміти: чи дратує це вас, чи можете ви впоратися зі своїми неприємними відчуттями? Найправильніше тут - не обманювати себе.
Що ж іще ми вкладаємо в поняття «серйозні стосунки»?
    Напевно, це правила, за якими ви обоє хочете жити. Наприклад, для вас може виявитися важливим, аби ваш партнер поважав ваше ставлення до порядку вдома. Або для вас важливі культурні заходи вашої сім'ї - регулярні походи в театр, кіно, музей і т. п. Для вас може бути дуже важливим спілкування з дітьми і спільний відпочинок з ними. На це теж необхідний час.
А як взагалі-то зрозуміти, хто які правила уявляє собі в спільному житті? Відповідь дуже проста: потрібно про це говорити. І найцікавіше, що говорити доведеться багато. Це пов'язано з тим, що ми не знаємо себе настільки добре, наскільки нам хотілося б. Навіть коли ви вважаєте, що знаєте себе,  все одно будете змінюватися поряд з іншою людиною. Це неминучість.
    Коли ми перебуваємо в стосунках, то змінюємося. І, відповідно, можуть змінитися наші установки щодо сім'ї, наш світогляд і навіть цінності.
Прислухайтеся до себе. І ви зрозумієте, що саме в цих розмовах і відбувається зародження тих самих серйозних стосунків, про які мрієте. Спочатку цим стосункам потрібно зародитися. А вже потім ці розмови сприятимуть зростанню і процвітанню ваших взаємин.
Аби почати розмовляти з коханим відверто, необхідно змінитися всередині. По суті, ми йдемо на величезний ризик. Це схоже на те, як стрибнути вперше з парашута. Виникає багато сумнівів: а раптом парашут не розкриється? І я розіб'юся. У стосунках відбувається те ж саме : раптом близька людина відвернеться? І тоді буде дуже-дуже боляче.
  Щиро бажаю всім, хто мріє про серйозні взаємини, навчитися проходити крізь біль і недовіру до близької людини. Хай у вашому житті з’явиться така людина, з якою ви змогли б побудувати стосунки, про які мрієте.

Козлинець О.Ю., психолог коледжу

Дорога до матері – вічна дорога


    Мама… Скільки любові, ніжності, тепла в цьому слові! Це найрідніша, найближча тобі людина, яка завжди тебе підтримає і зрозуміє, порадить і допоможе.
     Хочеться згадати ту мить, коли ти вперше побачив її, простягнув маленькі рученята, відчув незбагненне тепло.
    А пам'ятаєш, до кого ти перший біг за допомогою, розбивши коліно? Хто втішав тебе, обробляв ту «страшну» рану зеленкою, цілував у чоло і пригортав до себе? Коли вперше йшов до школи, за руку тебе тримала мама, адже в такий важливий день не обійтися без її підтримки. І двійки в щоденнику ти спочатку показував мамі, а не тату, чи не так? Мати сіяла у твоїй душі дитячій душі зерна добра, справедливості, впевненості, любові до природи й оточуючих.
Подорослішавши, ти просив допомоги в навчанні, у розв'язуванні отих незрозумілих задач і рівнянь,а її поради взяти парасольку чи вдягнутися тепліше не раз рятували тебе від дощу й холоду.
   Але й у таких ідеальних стосунках можуть виникати кризи, періоди непорозуміння й суперечок. Чи замислювався ти коли-небудь, скільки болю завдавав її вразливій душі? Інколи наші вчинки чи слова, сказані зопалу, глибоко ранять любляче серце матері. Як каже народна мудрість, слово – не горобець, вилетить - не впіймаєш. Тож потрібно завжди думати, що робити чи що сказати.
    І хоч у підлітковому віці наші емоції іноді «зашкалюють», все ж моменти, коли мама з дочкою діляться жіночими секретами, а батько з сином розмовляють про спорт чи автомобілі, назавжди залишаються в нашій пам'яті. Матері дивуються, що їхні маленькі дівчатка і хлопчики так швидко виросли, але вже чекають на онуків.
   Наші матері не вічні, колись їх все ж не стане. Ми повинні шанувати наших батьків, турбуватися про них. В українському фольклорі існує дві притчі, які розповідають про пошану до батьків. У першій ідеться про те, як у давнину сини вбивали своїх батьків, бо ті були немічні й не приносили користі. Був один чоловік, який врятував свого батька і сховав його у коморі. Прийшла біда: почався голод, не було чим засадити поле. Старий батько порадив синові зняти з покрівлі солому, де були пшеничні колоски з зерном. За його прикладом так зробили й інші. Коли минув голод, чоловіка спитали, як він знайшов вихід із ситуації. Той відповів : " Я врятував свого батька, а він врятував усе село".
    Друга притча розповідає про сім'ю, де зневажали старого батька. Немічний селянин чимало прожив на білім світі, і на старості у нього тремтіли руки. Молода невістка не хотіла їсти за одним столом із старим, тому подавала йому їжу на ослінчик. Одного разу не втримав у руках батько тарілку, і та розбилася на черепки. Чоловік звелів малому синові давати дідусеві їжу в старій дерев'яній тарілці. Батько помер, а малий хлопчик зберіг ту тарілку. На запитання чоловіка, навіщо син її залишив, той відповів: "Коли ти постарієш, я теж годуватиму тебе з цієї старої дерев'яної тарілки".
Ці дві притчі навчають нас шанувати й піклуватися про батьків, адже колись і ми постаріємо,й наші діти ставитимуться до нас так само, як і ми до своїх батьків.
   Мати дарує нам любов, яка палахкотить у її серці незгасним вогнем, зігріває тебе і дає відчуття безпеки, впевненості, сили, що, здається, ти міг би й гори звернути. Вона немовби планета, а ти - її супутник, пов'язаний з нею тисячами ниточок любові, що сильніші від земного тяжіння.
   Душа матері – самоцвіт, який має безліч чаруючих граней. Щоб пізнати матір, мало буде й усього життя. На жаль, ми розуміємо важливість людини у самому житті лише тоді, коли втрачаємо її. Тож бережімо й цінуймо матір, адже вона у нас одна!

Тетяна Полюхович, гр.ВХП-11,переможниця ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

Поезія – це завжди неповторність


  Продовжуємо публікувати поезії, написані студентами на занятті зі світової літератури. Пропонуємо вам вірші, присвячені найдорожчій людині на світі - Матері

 

Материні руки

Материні руки наче крила,
Полетіла б, де б ви не були!
На вустах усмішка завжди мила,
Тільки б ми щасливії були!

Материне серце, мов криниця,
Напуває нас своїм добром,
А душа чистенька ,як водиця,
Зігріває всіх дітей теплом.

Материні очі мов хмаринки,
Що жевріють довго у кострі,
Їм нема спокійної хвилинки,
Мерехтять вони до пізньої зорі.

Тож не забуваймо ми матусю,
Пам’ятаймо, де б ми не були,
Її руки, її серце, її очі.
Лиш для нас завжди вуста її цвіли.

Ірина Воробей, гр. ВХП-11

Мама

 
Мама — найперше наше слово, 
Мама — це твій найкращий друг, 
І вже звучить це слово так казково, 
Ласкає ніжністю дитячий слух.

Мамо,   ти зіронька моя,
У світі ти така єдина.
І над дітьми яскраво ти сіяй
Красунею донькою й мужнім сином.

Ти їх завжди охороняєш й захищаєш, 
Ти — справжня берегиня-мати.
Приходить час,  і діти відлітають, 
Їх мати буде вічно пам'ятати.

Тетяна Полюхович,гр.  ВХП-11

***

У мене мама найрідніша,
Моя матуся лиш одна ,
У мене мама найгарніша ,
Моя єдина й дорога.
Моя матуся щира й добра,
Моя матуся молода,
Вона віддасть усе на світі,
Аби жила її дочка.
На світ мене вона родила,
 І доглядала, і ростила,
Всю душу в мене уложила ,
Аби жила її дитина.
Я щиро дякую тобі,
Моя матусю дорогенька,
Я щиро дякую тобі за все,
Моя єдина добра ненько!

Діна Кундеус,гр. ВХП-11


                                                           Підготувала О.М.Мокрій, викладач світової літератури

СМАЧНО!

Ситно!
Салат "Піраміда"

  1 баночка печінки тріски, 2-3 картоплини, 2-3 солоні огірки, 2 яйця, 1 свіже кисле яблуко, 100 гр. кукурудзи маринованої, 100 гр. твердого сиру, майонез.
  Варену картоплю натерти на плоске блюдо і ножем надати форму трикутника, змазати майонезом, печінку тріски дрібно порізати, покласти шаром , змастити майонезом, натерті солоні огірки викласти шаром , змастити майонезом, натерти яблуко, викласти шаром , змастити майонезом, мариновану кукурудзу викласти шаром і також змастити майонезом, натерти твердий сир, викласти шаром і змастити майонезом.
  На наступну піраміду: відступити 2 см з одного боку салату і зробити такі ж шари в такому ж порядку.
  На третю піраміду: відступити знову 2 см з одного боку салату і зробити такі ж шари з тих же продуктів.
  Зверху посипати тертим твердим сиром і прикрасити. Поставити салат на 1 годину в холодильник.
  Смачного!


Соковито!

Куряча грудинка в цибулевому соусі

Грудинку посолити, поперчити, посипати спеціями на ваш смак і відставити. Нарізати дві цибулини, покласти в каструлю, а зверху грудинку з  шампіньйонами, додати бульйону або води 200 гр. Накрити кришкою і тушкувати на маленькому вогні 50-60 хв. Подати з гарніром на ваш смак.
Смачного!

                                       Ситно!

Запечена картопля

10-14 картоплин середнього розміру, 1-2 цибулини, 100-150гр твердого сиру, 1-2 зубчики часнику, зелень, сіль, перець за смаком, майонез.
Почищену картоплю розрізати навпіл впоперек і викласти в змазану олією форму. Посолити, поперчити, посипати приправами, зверху покласти нарізану цибулю, часник, присипати тертим сиром і полити майонезом. Запікати 50-60хв за температури 180О С.
Смачного!   

Ласунам!

Просто кекс


Склянка кефіру або простокваші, 2 яйця, склянка цукру, 200г маргарину, 2 склянки борошна, 0,5 ч.л.соди, ванілін, кориця (на вибір – гвоздика, розмочені родзинки, горіхи, какао, цукати.)
Маргарин розтопити, охолодити, додати в попередньо збиті яйця з цукром. В отриману суміш влити кефір, перемішати. Додати прянощі, горіхи,родзинки. Всипати просіяне борошно разом із содою, погашеною оцтом, перемішати і вилити у форму. Тісто має бути таке ж густе, як на млинці. Випікати приблизно 20-30 хв. Якщо тріснула скоринка – кекс готовий.
Смачного!

Поради молодій господині


- Чим повільніше вариться суп і чим менший його об'єм, тим смачнішим він буде. Варити краще в товстостінній каструлі.
- Каші варять у закритій каструлі, не відкриваючи кришку і не перемішуючи. По суті, каша вариться завдяки  парі.
- Коли нарізаються продукти для салату, бажано,щоб вони були однакового розміру. Інакше переважатиме смак того продукту, який нарізаний найбільшими шматками.

Підготувала Зиль Н.Ф.,викладач

Наші перемоги на старті нової спартакіади


   На спартакіаді обласного управління з фізичного виховання та спорту команди нашого коледжу з шахів у складі Оксани Ярошик – БУХ-49, Аліни Зубкевич – ФК-19 та Максима Затирка – ТК – 25 і Івана Мидловця – ВХП-11 вибороли 1-ше командне місце з шахів (тренер майстер спорту Василь Крижов),і в загальнокомандному заліку з восьми видів спорту наш коледж посів 3-тє місце.
 Команди нашого коледжу з шашок у складі Оксани Грицюк – ВХП-1, Марії Грицюк – ТК-29, Івана Семенюка – ФК-15, викладачів Романа Жабчика і Василя Крижова вибороли 1-ше місце (тренер майстер спорту Василь Крижов), а баскетбольна команда юнаків у складі Ганжелюка Романа ФК-11, Манчука Івана ТК-31, Олексійчука Романа ТК-31, Волошуна Миколи Бух-51, Мидловця Івана ВХП-11, Дутки Богдана БУХ-51,Топоровського Михайла ТК-33,Бурячинського Олександра ТК-54, Бутейка Максима ФК-9, Матвійчука Олега ТК-54,Абдуллаєва Аслана ТК-31,Шелемея Євгенія ТК-54 виборола 2-ге місце (тренер Сергій Бойчук).
На спартакіаді обласного управління з фізичного виховання та спорту волейбольна команда в складі Кресанової Анастасії БУХ-49, Пилипчук Анни – БУХ-51, Пивоварчук Оксани Бух-49, Супрунець Анжели- ФК-13, Рудьо Дарини ТК-31, Джумиги Анни - ТО-5, Пилипець Олени - ТО-1, Литвинчук Олени- ВХП-7 виборола 2-ге місце( тренер команди- кандидат в майстри спорту Тетяна Порохненко)
   16 лютого 2012року на спартакіаді міста команда коледжу у змаганнях зі стрільби кульової у складі Яни Чорної ФК-21, Олександра Соломчука – ФК-15, Андрія Юскевича і Олександра Тіщенка – ТК-33, Юрія Консевича – ФК-17 вибороли І-е командне місце (тренер майстер спорту міжнародного класу Сергій Василевський).
    А Яна Чорна виборола особисте І-е місце з результатом 92 очка зі 100 можливих.

Керівник фізичного виховання майстер спорту України В. Крижов

Вітаємо з днем народження!

     Директора коледжу Романчука Василя Прокоповича (11.01), заступника директора Гусевика Святослава Олександровича (15.01), заступника директора Антоневича Антона Васильовича (13.03), викладачів Мокрій Олену Миколаївну (01.01), Романчук Валентину Степанівну (01.01), Ойцюся Андрія Миколайовича (07.01), Чурікову Людмилу Іванівну (30.01), Єфімчука Сергія Олександровича (06.02), Козлинець Людмилу Іллівну(10.02), Назарова Андрія Леонідовича (17.02), Камінську Світлану Миколаївну (01.03), Радчук Олену Вікторівну(05.03), Павлусь Галину Володимирівну (08.03), Марцинкевича Олега Леонідовича (08.03), Петрук Ольгу Володимирівну (12.03), Колодич Юлію Миколаївну (18.03), Погодіну Наталію Віталіївну (18.03), Крижова Василя Васильовича (29.03), провідного бібліотекаря Романську Людмилу Арсеніївну (18.02), бухгалтерів Сінькову Наталію Володимирівну (26.01), Андріяку Поліну Автономівну (02.03), Домбровську Ольгу Дмитрівну (27.03), завідувача канцелярії Дячок Тетяну Іванівну (04.03).
Світлого весняного настрою, успіхів у Вашій благородній праці, особистого щастя бажають Вам колеги та друзі.

Фотоклуб РКЕБ                                                                                                                                                             В. Кушнірук, гр. ТО-7

Мудрі думки


Кожен чоловік має таку жінку, на яку заслуговує.

Єврейська народна мудрість

Щастя –мати вродливу жінку, а горе – мати таке щастя.

К. Меліхан

Жінки поділяються на молодих та інших.

М.Жванецький

Красива жінка милує чоловіче око, а некрасива – жіноче.

Є. Шварц

Господи, невже це я…

Ніколь Кідман

Жінці стільки років, на скільки вона виглядає перед сніданком.

Я. Іпохорська

Вродлива жінка для очей – рай, для душі – пекло, а для кишені – чистилище.

Б. Фонтенель

Весела перерва


***

Учениці –блондинці в автосалоні задають запитання:
- Як працює двигун?
- А можна своїми словами?
- Звичайно.
- Вжжж, вжжж, вжжж…

***


Блондинка приготувала на вечерю курку.
- Кохана, чим ти фарширувала курку? Що за дивний смак?
- Та я хотіла нафарширувати, але там уже не було вільного місця.

***


Блондинка - другій блондинці:
- А ти в курсі, що для того, щоб зв'язати один светр, потрібно три вівці?!
- Та що ти кажеш?! Треба ж! А я й не знала, що вони в'язати уміють.

***


Дві блондинки в душі:
- Передай мені, будь ласка, шампунь.
- Так у тебе в руці ціла банка.
- Так це для сухого волосся, а я своє вже намочила.

Студентська газета Рівненського коледжу економіки та бізнесу


Редакційна колегія
Романчук В.П. –голова
Вербило Т.В. – заступник голови


Редакція:
Головний редактор Вербило Т.В.
Верстка і дизайн Назаров А.Л.


Кореспонденти:
Антоневич Ю.А., Крижов В.В., Зиль Н.Ф., Мокрій О.М., Козлинець О.Ю., Опольська О.,

Опанасюк О., Мішина З., Усик О., Рожко О., Басовець І., Семенюк О., Воробей І., Кундеус Д., Кушнірук В.


 

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.