PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

       6 Квітня 2012р.

  2012_04_06_RDGU_Buh_obl5

   Впровадження інноваційних, інформаційних технологій та програмного забезпечення в бухгалтерський облік


   6 квітня 2012 року з ініціативи директора ДВНЗ "Рівненський коледж економіки та бізнесу", кандидата педагогічних наук – Романчука Василя Прокоповича, заступника директора РКЕБ з навчально-практичної роботи – Михасюк Катерини Володимирівни, проректора з наукової роботи РДГУ, доктора технічних наук – Петрівського Ярослава Борисовича, завкафедри економічної кібернетики, доцента, кандидата технічних наук – Барановського Сергія Віталійовича, відбувся  науково-практичний семінар з теми "Впровадження інноваційних, інформаційних технологій та програмного забезпечення в бухгалтерський облік".

2012_04_06_RDGU_Buh_obl

   З метою ефективного відпрацювання практичних навичок щодо використання програмного забезпечення та інформаційних технологій у бухгалтерському обліку разом з викладачами коледжу  Антоневичем Ю.А. та Шпортько Л.В. на базі РДГУ для студентів спеціальності "Бухгалтерський облік" ДВНЗ "Рівненський коледж економіки та бізнесу" провідні спеціалісти кафедри економічної кібернетики окреслили основну концепцію розвитку інформаційних  технологій і програмного забезпечення в економічній сфері. Зокрема, Барановський С. В. розказав про основні завдання економічної кібернетики та впровадження передових інформаційних технологій у бухгалтерський облік.

2012_04_06_RDGU_Buh_obl1

   Із специфікою роботи в професійному програмному забезпеченні, використанням АРМ бухгалтера студенти познайомились, прослухавши лекції старшого викладача кафедри економічної кібернетики Пляшко Ольги Степанівни.

2012_04_06_RDGU_Buh_obl2

   Хомич Сергій Васильович наочно проілюстрував сучасні ІТ технології в системах підтримки прийняття рішень на прикладі фінансових установ, а також розказав про методику використання різнопланового програмного забезпечення для успішної роботи фінансових закладів.

2012_04_06_RDGU_Buh_obl3

   З оглядом останніх новинок, проектів у сфері програмного забезпечення для економічних спеціальностей виступив викладач кафедри  Стрільчук Руслан Миколайович. Він також наголосив  на нових можливостях  програмного продукту 1С:Бухгалтерії версії 8.0.

2012_04_06_RDGU_Buh_obl4

   Після чого студенти коледжу познайомились із матеріальною базою, комп’ютерними класами, основними можливостями для відпрацювання практичних навичок, що стосуються інформаційних технологій у бухгалтерському обліку. Учасники семінару надіються, що дане навчання допоможе студентам у майбутньому зайняти лідируюче становище на ринку праці області, підвищить ефективність роботи бухгалтерів, дозволить  поліпшити контроль над фінансово-господарською діяльністю підприємства, що, у свою чергу, збільшить ефективність управління підприємством, і, як наслідок –  ефективність його роботи.

2012_04_06_RDGU_Buh_obl5


 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні79
mod_vvisit_counterВчора159
mod_vvisit_counterНа цьому тижні79
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1456
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3368
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього541946

Сьогодні: 2019-06-16 10:39

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.