PDF Печать E-mail

Виховна робота бібліотеки за 2011-2012 навчальний рік

 

1.09.2011р.

«Моя Україна — вільна держава»

«Моя Україна — вільна держава» — під такою назвою було проведено 1 вересня в актовому залі коледжу для студентів нового набору та груп ІІ курсів перший урок.
Щоб захід був цікавим і виховним, на зустріч із студентами було запрошено голову обласного конгресу української інтелегенції Івана Кур’яника, вчителя християнської етики Покровського собору Наталію Рубанчик та рівненського письменника Валерія Войтовича з презентацією його нової книги «Пересопниця».
Мета даного заходу - ознайомити присутніх із державною символікою, історико-архітектурними пам’ятками України, становленням України як єдиної політичної нації; формувати національну свідомість молоді; виховувати любов до рідної землі.

 

20.10.2011р.

"Перлини духовності"

В читальному залі було проведено виховну ходину для груп ВХПС-2, класний керівник Зиль М.Ф., і ВХП-9, класний керівник Сухецька А.С., на тему "Перлини духовності".

На зустріч зі студентами було запрошено вчителя християнської етики Рубанчик Наталію Сидорівну. А також присутні мали можливість ознайомитись із цікавою літературою з даної теми.

Мета виховного заходу - формуванне духовної життєвої компетентної особистості, сприянне всебічноого розвитку, духовноого збагачення, активного становлення й самореалізації особистості в сучасному світі.

 


10.11.2011р.

День української писемності та мови

На знак пошани і любові до рідної мови та всього українського в бібліотеці коледжу вже стало традицією відзначати День української писемності та мови.
На зустріч зі студентами гупи БУХ-53 було запрошено неолрдинарну особистість, жінку, життєве кредо якої «Моя Батьківщина красива і вільна, я з нею пов’язую долю свою», п.Рубанчик Н.С. У своїй бесіді Наталія Сидорівна наголосила, що українська мова – державна мова і потребує щоденної праці й підтримки. Це почесна місія кожного громадянина України.

Кульмінацією даного заходу стало написання студентами з класним керівником Вербило Т.В. та усіма присутніми Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який дав можливість перевірити свої знання.Також увазі читачів була представлена розгорнута книжкова виставка «9 листопада – День української писемності та мови» матеріалами якої могли скористатися всі бажаючі.

 


24.11.2011р.

Скарби міфології підняті з глибин тисячоліть

Захід для гр. ВХП-13 провела зав. бібліотекою Хома Є.С. та кл.кер. Колодич Ю.В.

На творчу зустріч було запрошено викладача Національної Острозької академії, письменника, дослідника української міфології, члена спілки журналістів України, краєзнавця Войтовича Валерія.

01.12.2011р.

Шлюб. Основні засади шлюбу
Захід для студентів гр. БУХ-36 і БУХ-38 провела зав. бібліотекою Хома Є.С., бібліотекар Абрамчук Г.А., класні керівники Мартинюк С.Ф. і Комончук О.І.

На зустріч із студентами було запрошено працівника РАКСу Франків Т.М.

 

Заняття з української мови за професійним спрямуванням на тему "Словники, як джерело інформації" в групах БУХ-53 і ВХП-13.
Заняття провели заступник директора з навчальної роботи Гусевик С.О. та зав. бібліотекою Хома Є.С.


01.03.2012р.

Профілактика негативних явищ в молодіжному середовищі

Захід для студжентів гр. БУХ-51 провела зав. бібліотекою Хома Є.С. та кл.кер. Самсон Л.С.

На зустріч було запрошено психолога спеціаліста  Рівненського міського центру соціальних служб для сім'ї та молоді Онофрійчук Ю.В.


15.03.2012р.
Відверта розмова про ввічливі слова та вчинки

Захід для студентів гр. БУХ-36 провела зав. бібліотекою Хома Є.С., бібліотекар Абрамчук Г.А. і кл.кер. Зиль Н.Ф.

На зустріч було запрошено голову обласного конгресу української інтелегенції Івана Кур’яника.


22.03.2012р.
Цвіт життя

Захід для студентів гр. ФК-15 провела зав. бібліотекою Хома Є.С. та кл.кер. Мокрій О.М.

Для проведення заходу було запрошено лікаря-гінеколога Чучман Л.М., спеціаліста відділення дитячої лікарні "Дружня клініка для молоді".

 

05.04.2012р.

Щоб не зашкодити своєму подальшому здоров'ю

Захід для студентів гр. БУХ-38 провела зав. бібліотекою Хома Є.С. та кл.кер. Комончук О.І.

В проведенні лекції-бесіди приймала участь лікар-гінеколог Чучман Л.М., спеціаліст відділення дитячої лікарні "Дружня клініка для молоді".
 

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.