Засідання школи професійного зростання «Викладач-початківець»

2020.12.24_Shkola_molodogo_vikladacha216 грудня 2020р.

Перед педагогами постало чергове непросте завдання – як організувати продуктивний освітній процес за допомогою дистанційних технологій. Окрім офіційних рекомендацій від Міністерства, є просте розуміння – є навчальні програми, яких потрібно дотримуватися, а до кінця семестру лишилось не так багато часу.

З іншого боку виникає просто людське бажання продовжити навчати студентів важливим речам. Як впоратись із цією непростою ситуацією?
16 грудня 2020року відбулось чергове засідання школи професійного зростання «Викладач-початківець».
Козлинець О.Ю. розповіла про унікальну можливість для викладачів коледжу – використовувати безкоштовні онлайн - сервіси для повноцінної дистанційної перевірки знань, які здобули студенти під час освітньої діяльності.
Артемюк В.П. більш детально розповів про можливості GOOGLE для використання у навчанні за допомогою дистанційних технологій.
Під час впровадження змішаного навчання часто виникає потреба у проведенні тестування. Тести та опитування в достатній кількості представлені в навчальних посібниках, але що робити, якщо хочеться скласти тест самому, зі своїми завданнями? У цьому випадку на допомогу викладачу приходять онлайн-сервіси для проведення тестувань. Один з найпростіших і зручних сервісів – Google Forms.
На засіданні Артемюк О.А. допомогла детально розібратися, як створити онлайн-тестування за допомогою Google Forms і автоматично перевірити його результати. Оксана Аркадіївна запропонувала покрокове керівництво по створенню тесту.

Козлинець О.Ю., методист коледжу

2020.12.24_Shkola_molodogo_vikladacha

2020.12.24_Shkola_molodogo_vikladacha1

Меню