Зростаємо!!!

2020.12.08_Komerc_fest8 грудня 2020р.

27 листопада 2020 року у фаховому коледжі технологій бізнесу та права (відокремленому структурному підрозділі Волинського національного університету імені Лесі Українки)

відбувся ІХ Міжнародний фестиваль фахової майстерності «Комерцфест-2020», спрямований на розвиток професійної та творчої активності студентської молоді.

У фестивалі взяли участь студенти 3-го курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» нашого коледжу - Сунічук Яна, Гончар Олександра, Целюк Наталія, Вербицька Олеся.
До участі у фестивалі студенти готувалися заздалегідь разом із викладачами Скорою О.М. та Музикою Н.І., тож упродовж чотирьох конкурсів вони зуміли продемонструвати чудові професійні навики, вміння створювати рекламну продукцію, надавати товарознавчу характеристику продовольчих і непродовольчих товарів та оцінювати їх якість, здійснювати викладку товарів, а також пропонували креативні ідеї і прогресивні способи їх утілення.
Без сумніву, «Комерцфест» став черговою сходинкою до професійного зростання. Усі учасники фестивалю отримали нагороди: грамоту в номінації «Сучасні знавці ринку» та сертифікати.

Музика Н.І., викладач

2020.12.08_Komerc_fest1

Меню