День пам’яті трагедії Бабиного Яру

2021.10.07 Babin Yar Kaminska17 жовтня 2021р.
7 жовтня студенти груп: ОП-9, ОП-7, ФБС-9 відвідали Рівненську обласну бібліотеку для молоді, де взяти участь у пам'ятному заході до 80-х роковин масових вбивств у Бабиному Яру та переглянули документальний фільм із розповідями очевидців тих страшних подій.

29 вересня Україна відзначила вже 80-ті роковини початку масових розстрілів у Бабиному Яру. Цього дня нацисти знищили в Києві десятки тисяч громадян, мешканців міста, більшість з яких були євреями. Серед невинно закатованих були тисячі українців, громадян інших національностей. Усі 778 днів німецької окупації в Києві тривали розстріли і насильства. Злочини в Бабиному Яру перевершили всі відомі до цього часу трагедії. За весь час німецької окупації у Бабиному Яру було розстріляно більше 100 тисяч людей, з них приблизно 65-70 тисяч євреїв.
Бабин Яр - це не тільки трагедія минулої війни, це урок на майбутнє, який знову і знову нагадує, як важливо запобігати насильству та берегти мир. Наш обов’язок – пам’ятати про цю страшну трагедію, щоб ніколи таке не повторилося, та гідно шанувати пам’ять жертв цього злочину нацистського режиму, незалежно від їхньої національності, віросповідання чи політичних поглядів – кожного, чий земний шлях обірвався в Бабиному Яру.

Класні керівники: С.М.Камінська, Ю.В.Сірацька, І.В. Меркушева

2021.10.07_Babin_Yar_Kaminska.jpg

Меню