Слава незламним захисникам

2021.10.12_Den_kozactva.jpg12 жовтня 2021р.
Рівненські студенти дякують Захисникам України напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці.

«Слава незламним захисникам» - саме такий проєкт напередодні Дня захисників і захисниць України запустили у Рівненському фаховому коледжі економіки та бізнесу.

Студенти та педагоги коледжу організували ряд подій направлених на віддачу шани пам’яті захисників і захисниць України та підтримку діючих військових.
Все почалося 7 жовтня з відвідин Рівненського будинку ветеранів. Студенти зустрілися з керівницею закладу – Вікторією Шинкаренко та учасниками бойових дій на Сході України Миколою Сулимою та Петром Заболотнім. Також переглянули фільм на основі реальних подій «Рейд. Сила нескорених» та ознайомились з практичними видами зброї. Усі охочі могли зібрати і розібрати автомат та приміряти на себе військову амуніцію.
А вже через декілька днів, 11 жовтня, викладачі та студенти коледжу разом з місцевими волонтерами - Тетяною Ременюк та Вірою Буковською відвідали пацієнтів центру лікування та реабілітації наслідків нейротравми Рівненського обласного госпіталю ветеранів із концертною програмою та святковим обідом.
Студенти харчових технологій під керівництвом викладачів на чолі з Анною Сухецькою, однією з ідейних натхненників та організаторів проєкту приготували ветеранам війни наступне святкове меню: зрази картопляні з капустою, люля-кебаб у листовому тісті, млинці з кисломолочним сиром та яблучним конфітюром, салат з відварним м’ясом, яйцями, соленими огірками, морквою, цибулькою та печерицями.
І фінальною крапкою проєкту стала подія у самому коледжі – студенти підготували урочистості на тему козацтва, української повстанської армії та АТО. Окрім цього, на заході можна було почути розповіді про Україну, зокрема про Рівненщину та її історико-культурні об’єкти і території бойової слави. З презентацією Рівненщини туристичної виступили студенти спеціальності «Туризм». Керівниця відділу культури та туризму Рівненської ОДА – Любов Романюк оцінила ентузіазм студентів та запропонувала створити спільний проєкт в сфері Рівненщини туристичної. Також звучали вірші, зокрема пані Люба прочитала студентам власний вірш, присвячений подіям 2014-2015 року. А відома співачка Христина Панасюк заспівала патріотичних пісень, ноти котрих торкаються душі.
До заходу долучились й хлопці з історично-кулінарного проєкту «Я – Історія». В цей день усіх гостей урочистостей та студентів частували поліським борщем, з сушкою та качкою. Готував один з кращих кухарів України – Сергій Солдаткін.
І головне, на запрошення керівництва навчального закладу подію відвідали ветерани бойових дій - Андрій Ліснічук, у 2014-2015 рр командир взводу 80 десантно-штурмової бригади, керував обороною нового терміналу Донецького аеропорту в січні 2015 року, кавалер ордену «За мужність» ІІІ ступеня, Василь Гриник, в боях за Донецький аеропорт брав участь з 6 по 18 січня 2015-го, пережив газові атаки, кавалер ордену «За мужність» ІІІ ступеня, Тарас Давидюк, член станичної ради Пласту Національної скаутської організації України, доброволець батальйону «Гарпун». Військові виступили перед студентами, якщо описати відчуття та емоції у залі, підчас промови Василя Гриника, процитуємо пана Тараса: «це було до кісток»…
Саме такі дії напередодні свята Покрови, де не словом, а ділом, молодь долучається маленькими кроками до великої перемоги – мають бути в Україні!
Окрема подяка волонтерам, котрі допомогли в організації свята: Тетяна Ременюк, Руслан Плясуля, Сергій Яковишин, Мар’яна Рева, Руслан Алексіюк.
Координатор проєкту «Слава незламним захисникам» Алла Опанасик, заступниця директора коледжу з виховної роботи та гуманітарної освіти, від імені адміністрації коледжу, усього колективу та студентів дякує усім Захисникам України за героїзм і справжній український бойовий дух! Слава Україні!

 2021.10.12_Den_kozactva11.jpg

2021.10.12_Den_kozactva13.jpg

 2021.10.12_Den_kozactva1.jpg

2021.10.12_Den_kozactva14.jpg

2021.10.12_Den_kozactva2.jpg

2021.10.12_Den_kozactva3.jpg

2021.10.12_Den_kozactva4.jpg

2021.10.12_Den_kozactva5.jpg

2021.10.12_Den_kozactva7.jpg

2021.10.12_Den_kozactva8.jpg

2021.10.12_Den_kozactva9.jpg

2021.10.12_Den_kozactva12.jpg

2021.10.12_Den_kozactva10.jpg

 

Меню