26 Березня 2012 р.
В рамках проведення тижня циклової комісії «Гуманітарних та соціально-економічних дисциплін» з 26.03 по 30.03.2012 року були проведені такі заходи:
Відкриття відбулося 26.03.2012р. презентацією картин Т.Г. Шевченка на великому екрані та літературним повідомленням цікавих фактів про Великого Кобзаря. Керівники цього заходу – Печенюк С.М., Гонтар В.Є. та Гаврилюк А.О. – підготували змістовну інформацію та змогли показати Шевченка Т.Г. як відомого всьому світові поета та талановитого художника.
27 Березня 2012р.
Ми мали змогу відвідати урок-виставу за новелою «Інтермецо» Коцюбинського М.М., який підготувала викладач української мови та літератури Мельниченко С.А. Свій артистизм показали на сцені студенти: Гришкевич Павло, Чорна Яна, Юрчук Іванна, Дежнюк Тетяна, Римар Інна, Твердохліб Ігор. Завдяки ретельним репетиціям та глибоким знанням викладача складний твір українського письменника-імпресіоніста став зрозумілим.
|
|
28 Березня 2012р.
Викладач світової літератури Мокрій О.М. запросила всіх бажаючих на «Бурштинову феєрію Рівненщини». Присутні на заході дізналися про походження, історію, родовища, вироби та прикраси, а також лікувальні властивості бурштину. Побували на віртуальних екскурсіях в музеях Рівного та Ермітажі Санкт-Петербурга.
|
|
|
29 Березня 2012р.
Артемюк В.П. (викладач історії) та Вербило Т.В. (викладач української мови та літератури) «провели» всіх бажаючих «Вулицями старого міста». Було дуже цікаво дізнатися, яку назвумали колись одні з головних вулиць Рівного, який зовнішній вигляд вони мали, що за будівлі стояли на них. Відчувалося, що викладачі опрацювали великий об’єм інформації для того, щоб цікаво і легко передати її глядачам.
30 Березня 2012р.
І завершували тиждень циклу 30 березня Погодіна Н.В. (викладач української мови та літератури) та Козлинець О.Ю. (психолог), які запросили всіх до кав’ярні «ЛітРел» на захід «Давайте поговоримо про 60-ті ХХ століття». Студенти під керівництвом викладачів вміло і віртуозно відтворили атмосферу 60-тих: звучала музика тих часів, декламувалася поезія, демонструвалися уривки з фільмів та репродукції художників-шестидесятників, костюми та зачіски допомогли згадати моду середини 20-го століття. Романтичну атмосферу навіював аромат кави, яку вміло заварювали студенти – технологи під керівництвом Павлусь Г.В. та подавали офіціанти в чорно-білому вбранні.
|
|
Всі заходи були надзвичайно цікавими і захоплено сприймалися глядачами. Тиждень пройшов на високому рівні.