Засідання Ради директорів

2012_04_18_Rada_Direktoriv218 Квітня 2012р.

На базі ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу» відбулося засідання Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

 У засіданні взяли участь: начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Вєтров І.В.,  начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти Коржевський П.М., головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти Андрєєва М.М.

Заступник директора з гуманітарних питань та виховної роботи Опанасик А.В. та завідувач економічного відділення Кирилюк М.Г. ознайомили учасників наради з матеріально-технічною базою коледжу.

2012_04_18_Rada_Direktoriv 2012_04_18_Rada_Direktoriv1
   Під час засідання розглядалися питання: «Про деякі аспекти організації навчально-виховного процесу у ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу» (директор коледжу Романчук Василь Прокопович), «Обмін досвідом організації і проведення практичного навчання у ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу» (Михасюк Катерина Володимирівна, заступник директора з навчально-виробничої роботи), «Проектування та розробка web-сайту коледжу як обов’язкова складова сучасної освіти» (Назаров Андрій Леонідович викладач Інформатики і комп’ютерної техніки).
2012_04_18_Rada_Direktoriv3 2012_04_18_Rada_Direktoriv2

    Крім того, учасники засідання обмінялися досвідом роботи навчальних закладів області.

Меню