Docudays UA

 2019.12.04_Kinofestival_Prava_ludini2

4 Грудня 2019р.

4 грудня 2019 р. студенти групи ГРС-11 відвідали 16-й Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA,

Docudays UA, який проходив у приміщенні Рівненської обласної бібліотеки для молоді. В рамках фестивалю відвідувачі мали змогу переглянути короткометражні документальні фільми «Колір фасаду: синій» (реж. Олексій Радинський) та «Мій друг Дон Кіхот» (реж. Станіслава Доронченко).

Read More«Колір фасаду: синій». Йдеться про Флоріана Юр’єва – архітектора, художника, скрипкового майстра, теоретика і поета. На 90-му році життя йому доводиться опанувати ще одне, цілковито нове заняття. Щоб урятувати свій авторський архітектурний проект – київську «Летючу тарілку» – від перетворення на частину торговельного центру, Флоріан Юр’єв розпочинає кампанію проти свавілля столичних забудовників.

«Мій друг Дон Кіхот». Це спроба молодої режисерки відрефлексувати власні професійні прагнення, дивлячись на іншого режисера, який десятиліттями намагається зробити авангардний театр у провінційному містечку на Донбасі. Зараз у нього остання спроба – до чого вона приведе?

Переглянуті фільми поставили перед глядачами-студентами багато запитань, на які кожен сам і для себе повинен знайти відповіді. Герої цих двох стрічок живуть і намагаються змінити світ на краще. А організатори фестивалю Docudays UA, які так ретельно здійснювали добірку найкращого українського та світового документального кіно про права людини, запрошують нас долучитися до цих героїв.

Шпортько Л.В., класний керівник гр. ГРС-11

2019.12.04_Kinofestival_Prava_ludini

2019.12.04_Kinofestival_Prava_ludini1

Меню