Публічне обговорення податкової реформи «До чого готуватись бюджету міста та гаманцям підприємців у 2020 році»

   2019.11.08_Podatkova_reforma_Kaminska8 Листопада 2019р.

08.11.2019р. студенти групи ОП-3 з викладачем Камінською С.М. були учасниками публічного обговорення податкової реформи

«До чого готуватись бюджету міста та гаманцям підприємців у 2020 році» у Майстерні Міста Рівне. Спікером заходу була Голова Ради Інституту податкових реформ, віце-президент Асоціації платників податків України Олена Хотенко.

Read MoreНа заході були присутні студенти і викладачі НУВГП та представники місцевого бізнесу, влади, ГУ ДПС України в Рівненській області та громадськості. Обговорили новації у податковому законодавстві, а саме: зміни у Податковому кодексі в адмініструванні податків; застосування РРО у сфері торгівлі і послуг; детінізація розрахунків; використання єдиного рахунку для податків та ЄСВ; спрощена система оподаткування; створення Бюро фінансових розслідувань; визначення податкового шахрайства та фінансових санкцій.

Доволі гостру дискусію серед учасників обговорення викликали питання використання в Україні спрощеної системи оподаткування; необхідності змін у Господарському кодексі класифікації суб’єктів господарювання, підтримки малого бізнесу, податкових перевірок, порівняння систем оподаткування в інших країнах.

На завершення вирішили підготувати резолюцію з пропозиціями змін до податкового законодавства.

Камінська С.М., голова циклової комісії облікових дисциплін та підприємництва

2019.11.08_Podatkova_reforma_Kaminska1

Меню