Засідання гурткового заняття «Culinarі Arts»

2019.10.23_Garderob_vashogo_stola

 23 Жовтня 2019р.

«Мистецтво красиво сервірувати

нічим не відрізняється 

від усіх вишуканих мистецтв,

вони споріднені з музикою,

поезією чи живописом»

Андреас Рош

 23 жовтня 2019р. в гуртожитку РКЕБ відбувся захід із теми «Гардероб для вашого стола: скатертини, серветки, варіанти складання серветок – класика і модерн», в якому були задіяні студенти III курсу групи ГРС-5 Дзьобик О. та Іванчук К.

Під час заходу присутні дізнались, що святковий стіл можна прикрасити не лише вишуканими стравами, але й серветками, скатертинами. Раніше їх використовували лише в гігієнічних цілях, а сьогодні завдяки різномаїттю кольорів, розмірів, матеріалів та форм, вони ще й є прикрасою столу. Завдяки їм сервіровка стає вишуканою, а створена композиція – завершеною.

Декілька століть тому, люди використовували в якості серветки фігові листочки, волосся придворних, на Сході - на стіл ставили красиву чашу з лимонною водою, в якій омивали руки, використовували рисовий папір або тонкий лаваш, в Єгипті - м’якуш хліба, користувалися рукавами одягу або скатертинами.

Присутні ознайомились зі звичаями та правилами етикету користування серветкою.

Захід пройшов у веселій та дружній атмосфері. Студенти та викладачі коледжу брали активну участь у складанні серветок різних форм. Це стане у нагоді всім під час сервірування столу до різних святкових подій.

Присутні отримали велике задоволення.

Павлусь Г.В. та Радчук О.В., викладачі готельно-ресторанних та технологічних дисциплін

 

2019.10.23_Garderob_vashogo_stola1

2019.10.23_Garderob_vashogo_stola2

2019.10.23_Garderob_vashogo_stola3

Меню