180 років фотографії

2019.03.22_Tigd_ck_Matematika22 Березня 2019р.

З 18 березня по 22 березня в ДВНЗ РКЕБ відбувся тиждень циклової комісії природничих та фізико-математичних дисциплін. Початок ознаменований гаслом «180 фотографії»,

адже 7 січня 1839 року було вперше опубліковано спосіб одержання зображення на мідній пластині Луї Дагерром. Цей день, за рішенням Паризької академії наук, є офіційною датою народження фотографічного мистецтва.

Read MoreЦій події була присвячена фотозона, на якій було розміщено раритетний фотоапарат, а також банери з фотопроектами Олександра Харвата, які щорічно відбуваються у нашому місті. Перший день тижня завершувався он-лайн тестуванням із математики, в якому взяли участь студенти других курсів, які будуть складати ЗНО з математики. Найбільшу кількість балів набрали студенти: Кадубець К. (група ТУР-3), Савчук Юлія і Домбровська Вікторія (група ФБС-5). Захід був підготовлений і проведений викладачами математики Єфімчуком С. О. та Корнійчуком П. І.

 

2019.03.22_Tigd_ck_Matematika1

2019.03.22_Tigd_ck_Matematika2

Сеансом одночасної гри у шашки розпочався другий день. 10 кращих шашистів коледжу випробовували свої сили проти майстра спорту України, тренера-викладача коледжу, Крижова Василя Васильовича. Жодному із спортсменів так і не вдалося святкувати перемогу. Найближчою до омріяного успіху була студентка 3 курсу групи ФБС-1, бронзова призерка чемпіонату РКЕБ і відкритого кубку Рівненської області з шашок-64 2018-2019 н.р., Логвись Наталія. У цей день для мешканців гуртожитку було запропоновано відкрите засідання гуртка «ФІЛІН» за темою «Фізика на кухні». Під час даного заходу студентки не тільки дізнались про якість посуду, що ми використовуємо щоденно на кухні, але і акцент був зроблений на тих фізичних і хімічних процесах, що відбуваються в процесі приготування різноманітних страв. Захід був організований спільно зі студентами перших курсів викладачами фізики Криволисовою К. А. і Заваліною О. М.

2019.03.22_Tigd_ck_Matematika3

2019.03.22_Tigd_ck_Matematika42019.03.22_Tigd_ck_Matematika52019.03.22_Tigd_ck_Matematika6

У середу, 20 березня, у день весняного рівнодення для студентів коледжу викладачем Багнюк А.В. була організована інформаційна хвилинка, під час якої студентки мали можливість ознайомити своїх товаришів з важливими подіями березня, що стосувалися природничих дисциплін. День завершувся відкритим заняттям із предмету «Захист Вітчизни» за темою: «Практичне надання першої медичної допомоги. Реанімація потерпілого». Захід був проведений для студентів перших курсів викладачем РКЕБ Мамчуром Б. В і майстром виробничого навчання навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області Мамчур О.О. Під час даного заходу студенти не тільки дізнались про методи надання допомоги потерпілим під час різного роду травм, але і могли практично перевірити навики при проведенні штучного дихання.

2019.03.22_Tigd_ck_Matematika14

2019.03.22_Tigd_ck_Matematika72019.03.22_Tigd_ck_Matematika82019.03.22_Tigd_ck_Matematika9

У четвер у приміщенні бібліотеки коледжу був презентований конкурс екологічних проектів «Ліс – наше багатство». Учасниками даного екологічного конкурсу стали студенти перших курсів спільно із викладачами циклової комісії, що виконували роль наукового керівника. Захід був присвячений Міжнародному дню лісу і мав за мету поглибити знання про ліс, його функції та необхідність його збереження. Члени журі у складі: Гусевика С. О, Комончук О. І., Скорої О. М., Антоневича Ю.А., Шапілової К. П, вислухавши проекти, визначили переможців. Ними стали студентки першого курсу групи ФБС-5, Волошин Наталія і Тищук Ангеліна, науковий керівник – Білецький В.В., кандидат педагогічних наук, викладач-методист. День завершувався спортивним святом, у якому прийняли участь команди перших курсів. У драматичній боротьбі перемогу святкували студенти груп ТУР-5, ХТ-11 і ПТБ-5. Після завершення свята переможці отримали солодкі призи від студентської профспілки, яку очолює Мельниченко С. А. Захід був організований і проведений викладачами фізичного виховання коледжу Целюком Ю. Б і Меньком А. П.

2019.03.22_Tigd_ck_Matematika102019.03.22_Tigd_ck_Matematika11

Тиждень завершувався переглядом документального фільму «Вода – основа життя», присвяченого Міжнародному дню води, а також для студентів перших курсів груп ФБС-7, ОП-5 була проведена екскурсія на підприємство «Т-Стиль».

ТОВ «Т-Стиль» було засновано 6 березня 2008 року на базі Рівненського Льонокомбінату. Сфера діяльності – текстильна промисловість. Підприємство виготовляє та реалізовує тканину різного типу: кулірка, піке, плюшева та махрова тканина, інтерлок та ін. Виробляється більше 15 тонн полотна за добу. На виробництві задіяні понад 1500 працівників, які шиють готовий одяг із тканини власного виробництва. На сьогодні Рівненський льонокомбінат є лідером галузі легкої промисловості України за обсягами виробництва і темпами розвитку.

Під час екскурсії студенти дізнались про специфіку виробництва тканини та пошиття готового одягу. На власні очі спостерігали за застосуванням фізичних законів на практиці. Студенти мали можливість отримати вичерпні відповіді на поставлені питання від адміністратора підприємства Макаревич Ірини. Після завершення екскурсії студенти мали можливість відвідали магазин підприємства і придбати речі у подарунок своїм близьким і знайомим. Захід був організований і проведений головою циклової комісії Білецьким В.В.

2019.03.22_Tigd_ck_Matematika122019.03.22_Tigd_ck_Matematika13

Всі освітні заходи, які були заплановані, пройшли вчасно і були добре підготовленими. Як викладачі, так і студенти проявили свої творчі можливості та реалізували свої креативні ідеї. Кожен учасник залишився на світлинах, адже «Життя коротке, фотографія вічна…»

Білецький В.В. – голова циклової комісії природничих та фізико-математичних дисциплін, канд. пед. наук, викладач-методист вищої категорії.

 

 

 

Меню