Тиждень циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін

2019.03.14_Tigd_ck_suspilni_disc14 Березня 2019р.

У ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу» з 04.03-14.03.2019р. циклова комісія гуманітарних та соціально-економічних дисциплін радувала викладачів та студентів заходами, приуроченими Шевченківським дням.

В понеділок у РКЕБ відбулося відкриття виставки плакату «Сучасний Шевченко» - так 4 березня розпочала свій тиждень циклова комісія гуманітарних та соціально-економічних дисциплін.

Read More

2019.03.14_Tigd_ck_suspilni_disc1

Студенти групи ГРС-11 (Леміч А., Галай А., Зищук О., Сосюк О., Жерендюк П., Степанишина Т.) провели інформаційну хвилинку «Маловідомі факти із життя Т.Г.Шевченка».

У вівторок викладачі коледжу могли насолоджуватися українським поетичним словом, відвідавши показове заняття викладача української мови та літератури Вербило Т.В. «Сучасна українська поезія».

2019.03.14_Tigd_ck_suspilni_disc2

У цей же день працівники та мешканці гуртожитку, викладачі мали змогу отримати задоволення від розважально-виховного заходу «Весна масляна», котрий підготували викладачі Власова М.В. та Гонтар В.Є.

2019.03.14_Tigd_ck_suspilni_disc3

11 березня 2019 року з нагоди 205-річниці від дня народження Великого Кобзаря о 10.00 в коледжі стартував шевченківський квест «Єднаймо душі Кобзарем». Це інтелектуальна мистецька гра, метою якої було привертання уваги до пам ятних днів.

 Учасники квесту мали можливість у цікавій ігровій формі пригадати, що знають про життєвий та творчий шлях Т.Г.Шевченка, продемонструвати вміння логічно мислити; проявити кмітливість, уважність та спостережливість, вміння працювати в команді.

 У грі взяли участь 6 команд – представниць першокурсників різних спеціальностей.

 Рухаючись поверхами навчального закладу від одного пункту призначення до іншого, виконуючи хитромудрі завдання, студенти розгадували таємниці його поетичних послань, розгадували ребуси.

 

2019.03.14_Tigd_ck_suspilni_disc42019.03.14_Tigd_ck_suspilni_disc5

У вівторок Гаврилюк А.О. організувала творчі посиденьки, на яких були привідкриті таємниці театрального закулісся від провідного актора Рівненського академічного українського музично-драматичного театру С. Лозовського.

2019.03.14_Tigd_ck_suspilni_disc7

Шевченкіада «Кращий знавець життя і творчості Кобзаря» проведена у середу Шапіловою К.П., спонукала присутніх пригадати основні віхи життя і творчості Тараса Шевченка.

2019.03.14_Tigd_ck_suspilni_disc6

У четвер,14.03, гостинно відчиняла двері літературно-релексаційна кав`ярня «Літрел». Погодіна Н.В. , Артемюк В.П. та Павлюк В.В.. запросили викладачів та студентів до розмови про «Життєдайні джерела наснаги Романчука Василя Прокоповича». Презентуючи книги « Джерело наснаги», «Бурштинові канікули», організатори та учасники заходу особу директора представили у новому амплуа-письменника.

Отже, проведені заходи ще раз засвідчили високий творчий організаційний потенціал викладачів коледжу та бажання студентів брати у них участь.

Артемюк В.П., голова циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін 

Меню