Крила на майдані

2019.02.25_Nebesna_sotnya_Suhecka25 Лютого 2019р.

Небесна Сотня – то в серцях вогонь.

Він гаряче палав за Україну.

Віднині тихим співом заспокой

Ти, земле рідная, свою дитину…

 5 лютого 2019 р. у РКЕБ в групах ХТ-11 (кл. керівник Сухецька А.С.), ХТ-13 (кл. керівник Радчук О.В.) була проведена виховна година щодо вшанування учасників

Read More Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Небесна Сотня своїм життям викупила свободу для мільйонів українців і дала шанс збудувати нову демократичну правову державу. Кров цих людей стала вироком для злочинної диктатури. Тисячі поранених і майже 100 людей було вбито снайперами та бійцями спецпідрозділів міліції. Серед них – науковці, викладачі, студенти, вчителі, художники, архітектори, театральні режисери, громадські активісти. Страшна кровопролитна війна. Нас намагалися знищити за бажання мати людську гідність і самим обирати своє життя. Настав той час, коли кожен українець мав зробити вибір: або ти станеш рабом, або будеш вільною людиною і житимеш у вільній державі.

На заході переглянуто відеосюжети «Небасна сотня поіменно», «О.Харапаченко. Крила на майдані». Олександра поховали 23 лютого 2014 року у Рівному на кладовищі "Нове" поряд з іншими загиблими героями Небесної сотні. 21 листопада 2014 року він разом із іншими героями Небесної Сотні був посмертно удостоєний звання Героя України.

Хвилиною мовчання вшанували невмирущу пам’ять про загиблих воїнів Небесного Війська, хто поклав свої голови за наше майбутнє. Вони згасли, як зорі..

Ми віримо у світле, щасливе майбутнє України. Від кожного з нас залежить, в який бік хитнуться терези долі України. Тому кладімо часточку свого серця, своєї душі, своїх умінь на бік правди і світла.

Сухецька А.С., Радчук О.В., класні керівники

Меню