# Що Україні з того

Afgan_Melnichenko_zag  21 Лютого 2019р.
15 лютого виповнюється 30 років виведенню радянських військ з Афганістану.

10 років радянської окупації принесли Афганістану 40 років війни. Майже 2 500 загиблих українців. Через що почалася окупація, задля чого воювали українці і чому шанс на мир з'явився лише зараз?

Read MoreРазом із студентами гр. ГРС-1 класний керівник Мельниченко С.А. переглянули спогади учасників війни та короткий аналіз , зроблений Радіо Свобода, аби усвідомити причини та наслідки цієї чужої війни для нас, українців, та екстраполювати ті події на сучасність.

Адже лютневі події 2014 року – це також жертви війни розв`язаної російським агресором, але сьогодні, які тривають і далі. Від кого залежить їх вирішення? Хто це зможе зупинити? Чи не були марними жертви Майдану, яких вшановуємо цими днями – герої Небесної Сотні?

Як відомо, розстріли на Майдані почалися 18 лютого 2014 року, а найбільш масові розстріли відбулися саме 20 лютого на вулиці Інститутській, де силові підрозділи режиму Віктора Януковича відкрили вогонь по протестувальниках. У період з 18 по 21 лютого були вбиті 108 протестувальників.

Ці та інші питання група обговорила на виховній годині 21.02.2019 у діалозі-дискусії.

Мельниченко С.А., викладач

Меню