Воркшоп "Стосунки і ризикована поведінка молоді"

2019.02.21_Vorkshop21 Лютого 2019р.

21 лютого 2019 року в бібліотеці коледжу було проведено воркшоп „Стосунки і ризикована поведінка молоді”.

У заході взяв участь лікар-психолог відділення «Клініки, дружньої до молоді» Стеців Олександр Віталійович. Учасниками воркшопу стали студенти перших курсів груп ХТ-11 (класний керівник Сухецька А.С.) та ХТ-13 (класний керівник Радчук О.В.).

Read MoreВоркшоп -це активний розвивальний метод групової роботи. Саме поняття (в перекладі з англійської workshop - майстерня) вказує на його центральну ідею: на воркшопі всі учасники активні і самостійні. В основі методу лежить інтенсивна групова взаємодія, при цьому акцент робиться на отримання динамічного знання. Ризикована поведінка властива багатьом, але аж ніяк не всім молодим людям.

 Проте саме для молоді цього віку характерна висока ймовірність того, що юнаки та дівчата роблять спроби випробувати цей світ на міцність.       Ризикована поведінка завжди спрямована на освоєння навколишнього простору, високий ризик - це побічний продукт загостреної пізнавальної діяльності.

Часто молодь навіть не підозрює, що її поведінка є небезпечною. Захід був дуже цікавим завдяки активній роботі учасників, які відкривали для себе сенс, мотиви та можливі наслідки ризику, аби вчасно попередити і звести його до мінімуму, зробити усвідомлений вибір і зберегти здоров'я.

 Хома Є.С., зав. бібліотекою

 2019.02.21_Vorkshop1

Меню