Мій вибір - моя професія - моє майбутнє

2021.12.10 Tigd ciklu Oblik10 грудня 2021р.

Тиждень спеціальності циклової комісії обліково-економічних дисциплін, підприємництва та торгівлі  розпочався із фотовиставки: «Мій вибір - моя професія - моє майбутнє».

6 грудня викладач Музика Н.І. провела засідання гуртка на тему: «Електронна комерція».
2021.12.10 Tigd ciklu Oblik
7 грудня відбувся науково-практичний семінар «Футуристичне обґрунтування економічних процесів професії майбутнього». Лесняк Олександр Юрійович, к.е.н., доцент кафедри економіки підприємства НУВГП вказав на розвиток інформаційних технологій та нанотехнологій, які зумовлюють зміну навколишнього світу. Інформаційно-комунікаційні технології, автоматизація, розвиток видів економічної діяльності зі зростаючою граничною віддачею і конкуренція залишають на ринку праці високотехнологічні професії та професії з творчим компонентом й повною реалізацією людського потенціалу.
2021.12.10 Tigd ciklu Oblik2
Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права», студенти гуртожитку РФКЕБ мали можливість прийняти участь в інтелектуально-розважальній грі «Країна гідності. Вивчення соціальних прав через освіту з прав людини». Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, який включає 10 грудня – День прав людини.
2021.12.10 Tigd ciklu Oblik3
8 грудня в групі ОП-10 було проведене відкрите заняття з дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку» на тему: «Автоматизація обліку товарно-матеріальних цінностей в програмі 1С:Бухгалтерія 8».
2021.12.10 Tigd ciklu Oblik4
9 грудня студенти спеціальностей ОП і ПТБ були учасниками тематичного заходу: «Марафон професій». Студентка гр.ОП-10 Газда Ліна повідала всім учасникам чому саме обрала навчання в коледжі за спеціальністю «Облік і оподаткування»,  випускниця Мамчиц Мар’яна поділилася досвідом роботи бухгалтера на підприємстві Т-стиль goldi льонокомбінат.
2021.12.10 Tigd ciklu Oblik5

2021.12.10 Tigd ciklu Oblik6
В другу неділю грудня в Україні святкують День благодійності. Цього року він припадає на 12 грудня. Це національне свято, метою якого є підтримка милосердя на різних рівнях відповідальності. Студенти спеціальностей «Облік і оподаткування» і «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» долучилися до благодійності і відвідали Рівненське обласне відділення Всеукраїнського Дитячого фонду та передали одяг, продукти, речі першої необхідності.

2021.12.10 Tigd ciklu Oblik62021.12.10 Tigd ciklu Oblik610 грудня на базі  МЕГУ відбулася  міжвузівська науково-практична конференція на тему: «Академічна доброчесність як запорука якості освіти». Артюшок Костянтин Андрійович, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та фінансів, ознайомив присутніх із етичними принципами  та визначеними законом правилами, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та наукових (творчих) досягнень.

2021.12.10 Tigd ciklu Oblik62021.12.10 Tigd ciklu Oblik6Проведення тижня циклової комісії сприяє підвищенню професійної майстерності, професійної орієнтації, прояву творчих здібностей студентів. Викладачі коледжу  постійно прагнуть готувати кваліфікованих фахівців відповідного рівня і профілю, конкурентноспроможних на ринку праці.

Голова циклової комісії обліково-економічних дисциплін, підприємництва та торгівлі Камінська С.М.

Меню