Добрі справи на Андрія

13 грудня 2021р.
Зима приносить багато теплих, родинних свят, традицій та обрядів. 13 грудня ми відзначаємо День святого апостола Андрія Первозванного.

Це свято завжди було дуже важливим для українців. Об’єднуючи православні та язичницькі традиції воно стало одним із найяскравіших днів в черзі новорічно-різдвяних свят.
Вважається, що на Андрія обов’язково потрібно поласувати варениками, аби бути щасливим у наступному році. Студенти спеціальності « Харчові технології та готельно-ресторанної справи» власноруч наліпили понад 600 вареників з різними начинками, якими пригостили ветеранів Афганістану під час урочистостей до дня Збройних сил України.

Під час святкування у територіальному центрі соціального обслуговування, де проходили урочистості студенти спеціальності «Туризмознавчих дисциплін» (Янкова Олександра та Лаворик Катерина)підготували цікаву віртуальну подорож: «На святі у Андрія», де гостям розповіли про звичаї і традиції. Свято Андрія – веселе і колоритне, його святкують незалежно від віку та щиро люблять усі українці.

 

Голови циклових комісій Сухецька А.С., Колодич Ю.М.

Меню