XІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції»

2022.05.12 Problemi praktika Menedgmentu12 квітня 2022 р.
12 квітня 2022 року студенти Рівненського фахового коледжу економіки та бізнесу мали

можливість прийняти участь у XІ Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції».

З вітальним словом до учасників конференції звернулися: заступник Міністра з питань європейськ ої інтеграції проф. Олексій Шкуратов, ректор НУВГП проф. Віктор Мошинський, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків проф. Наталія Савіна, директор ННІЕМ проф. Наталія Ковшун, президент Європейського інституту безперервної освіти доктор права Затко Йозеф (Словацька Республіка), професор кафедри маркетингу Університету Марії Кюрі-Склодовської проф. Агнєшка Кістер (Республіка Польща) та ін. Закордонні спікери, передусім, висловили слова підтримки Україні в такий складний час.
До пленарного засідання, яке розпочав завідувач кафедри менеджменту проф. Леонід Кожушко, долучилися представники різних закладів вищої освіти Польщі та України. Загальна кількість учасників конференції перевищила 150 осіб. Проведення конференції супроводжувалося роботою декількох академічних платформ (секцій), зокрема: «Економічний розвиток країн, регіонів та суб’єктів господарювання в умовах глобалізації»
Організаторами академічної платформи (секції) виступила ціла низка викладачів та науковців навчальних закладів, які розпочали конференцію словами: «Доброго дня. Ми з України!». При цьому значна кількість доповідей секції «Економічний розвиток країн, регіонів та суб’єктів господарювання в умовах глобалізації» зумовила необхідність поділу засідання на дві підсекції, одна з яких більше орієнтувалася на економічну проблематику, а інша – на питання, пов’язані із товарознавством, технічним регулюванням економіки та управлінням якістю.
Крім доповідачів від НУВГП, від Рівненського фахового коледжу економіки і бізнесу в зустрічі прийняли участь більше 40 чоловік, з них більше 10 викладачів, було заслухано організаторами конференції виступи викладачів та науковців як Національного університету водного господарства та природокористування та інших ВНЗ, як українських, так і закордонних. Студенти РФКЕБ досліджували окремі питання товарознавства продовольчих та непродовольчих товарів; готової продукції, як економічної категорії; робили висновки щодо вдосконалення методик покращення якості товарів та здешевлення їх.
У процесі онлайн-доповіді вони використовували мультимедійні засоби подання інформації, а також створювали презентації для кращого розуміння матеріалу. Не зважаючи на онлайн-формат проведення секційного засідання, воно відбувалося динамічно, доповіді викликали інтерес у слухачів, задавалися питання, лунали коментарі та жива дискусія, в якій кожен з учасників розгорнуто відстоював свою думку.
Конференція для студентів РФКЕБ була проведена з ініціативи заступника директора з навчальної роботи Святослава Гусевика та завідуючої відділення харчових технологій і торгівлі Ольги Скорої. Окремо слід відзначити значну підготовчу роботу, здійснену Юрієм Антоневичем, Олександром Лесняком, Михайлом Бойчуком. та Світланою Камінською.

Завідуюча відділення харчових технологій і торгівлі Скора О.М.

2022.05.12_Problemi_praktika_Menedgmentu1.jpg

Меню