День туризму

2022.09.27 Den Turizmu127 вересня 2022р.
27 вересня всі любителі подорожей відзначають День туризму.

Це свято заснували члени Всесвітньої туристичної організації у 1979 році. Свято туризму відзначають не тільки люди, чий стиль життя пов’язаний з подорожами та рюкзаками. Турист — це людина, яка прагне до знань. Сьогодні святкувати, гуляти й веселитися можуть усі, хто любить подорожі, дізнаватися нове, розширювати світогляд: любителі походів, наметів, автостопів, постійних вражень, непосидючі шукачі пригод. Для студентів коледжу цикловою комісією Туризмознавчих дисциплін було проведено коротке інформування про цікаві факти в туризмі,а також перегляд відео сюжету про найпривабливіші куточки України.

2022.09.27_Den_Turizmu.jpg

З початком війни в Україні змінилось усе і це відчув на собі кожен громадянин країни. Постраждали всі сфери та галузі, в тому числі, сектор туризму. Важко уявити, як в таких надскладних умовах можна подорожувати, але сьогодні, 27 вересня, в День туризму ми запропонували відвідати віртуальну подорож найцікавішими куточками світу.

 


Живіть активно і позитивно, частіше подорожуйте і відкривайте для себе нові міста і країни! Нехай всі маршрути будуть цікавими і захоплюючими, емоції - яскравими, а пригоди - веселими. Нехай на шляху зустрічаються тільки доброзичливі і щирі люди. Приємних зустрічей вам і більше задушевних посиденьок з друзями. З Всесвітнім днем туризму!

Циклова комісія туризмознавчих дисциплін

 

Меню