«Обережно! Поруч війна»

2022.09.08 Oberegno viyna8 вересня 2022р.
Студенти групи ТУР-ОП-13 відвідали обласну бібліотеку для молоді.

Рівненська обласна бібліотека для молоді спільно з працівниками відділу зв’язків з громадськістю управління Патрульної поліції Рівненської області – Іванною Бояківською, Олесею Борейко та Яною Сенчук провели студентам екскурсію бібліотекою та лекцію на тему «Обережно! Поруч війна». Слухачами стали група першокурсників ТУР-ОП-13 Рівненського фахового коледжу економіки та бізнесу.
Фахівці молодіжки познайомили молодь з роботою кожного відділу, правилами користування та перебування у бібліотеці. Працівники поліції, у свою чергу розповіли про дотримання правил під час тривоги, чому потрібна комендантська година та дії під час повітряної тривоги. Також  з акцентували увагу на фейковій інформації – довіряти потрібно лише перевіреній та підтвердженій інформації.
Студенти-першокурсники запитували у працівників поліції: у яких випадках викликається слідчо-оперативна група, як діяти у випадку виявлення небезпечних предметів та, звичайно, просили розповісти цікаві випадки з роботи патрульних працівників.

Класний керівник гр. ТУР-ОП-13 Конончук І.М.

2022.09.08 Oberegno viyna1

Меню