День Незалежності у Польщі

2022.11.09 Den nezal Polsha11 листопада 2022р.
11 листопада Польща святкує День Незалежності. Це національне свято країна відзначає щорічно в день, коли закінчилась Перша світова війна і після 123-х років поділу між Прусією, Росією та Австрією країна знову з’явилась на карті Європи.

Підступний напад Росії на Україну 24 лютого 2022 року і безпрецедентні у світовій історії кроки, на які пішли польський уряд і народ, не просто поглибив наші стосунки з Польщею, а дав чітку відповідь на питання, ким же є поляки і українці. Ця війна показала, наскільки ми близькі та потрібні один до одному.
Студенти РФКЕБ груп ГРС-17 і ГРС-19 відвідали захід, який відбувся в РОУНБ «Єдині як ніколи! Музично-поетичні акварелі до Дня Незалежності Польщі», що розпочався польським полонезом, який є невід’ємним атрибутом будь-яких польських народних урочистостей. Рівненська краєзнавиця Валентина Данілічева розповіла про те, як Польща виборювала свою незалежність. Також виступали музичні колективи; авторські пісні виконанували Валентина Слуквіна та Микола Бочуляк; декламувалися вірші відомих польський поетів.
Усім серцем дякуємо за тепло, захист, добро і за те, що Польща - це справжня сестра України!

Викладач польської мови Власова М.В.

2022.11.09_Den_nezal_Polsha1.jpg

2022.11.09_Den_nezal_Polsha2.jpg

Меню