Події, семінари, конференції / Фінанси, банківська справа та страхування
PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

Правильно обрана спеціальність –

запорука успішного майбутнього!

 Finansi_zag1

PolichukПоліщук Катерина Вікторівна – головний спеціаліст відділу обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів державного бюджету Державної казначейської служби у Рівненській області.

ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу» - це саме той навчальний заклад, який дав мені хороший поштовх у майбутнє! Навчаючись у закладі, я зрозуміла, чого хочу від життя. Це початкова база, необхідна для того, щоб досягти успіху. 3 роки у РКЕБ – це хороша школа життя, коли ти починаєш мислити по-дорослому та знімаєш рожеві окуляри, починаєш сприймати життя таким, яким воно є насправді, стаєш мудріша… Тут неймовірно класні викладачі, які водночас дуже суворі щодо навчання і дуже хороші в спілкуванні, з ними завжди можна знайти спільну мову, вони завжди допоможуть та порадять!

Зараз я працюю в Державній казначейській службі України у Рівненській області, і від роботи я просто отримую задоволення!!! Ці слова кажу щиро тому, що на роботу завжди йду в гарному настрої і з бажанням працювати. Мрія трудитись в цій установі з’явилася відтоді, коли викладачі Рівненського коледжу економіки та бізнесу провели нам екскурсію до казначейства, пізніше я увірвалася сюди на практику, і з того часу мене не покидала думка, що дуже хочу тут працювати…

Після закінчення коледжу влаштувалася на роботу у банку, але згодом мені випав «щасливий квиток»: я виграла конкурс на посаду державного службовця в ГУ ДКСУ … Так мрія стала реальністю, і я дуже щаслива і сповнена сил досягати нових вершин!!!

Finansi_1Тому всім майбутнім студентам спеціальності ФБС можу з упевненістю сказати: «Вступайте до РКЕБ і навіть не роздумуйте, бо саме тут викладачі допоможуть вам здійснити ваші мрії!» Усім бажаю успіхів і знайти себе в цьому житті!!!

Мене звати Роман. 4 роки тому я закінчив Рівненський коледж економіки та бізнесу, за спеціальністю «Фінанси і кредит». Вступна кампанія була зовсім не важкою. Після складання декількох іспитів мене зарахували на державну форму навчання. Вчитися стало цікаво на другому курсі, оскільки почали викладати предмети з фаху. Знань здобутих у коледжі мені вистачило, щоб знайти роботу відразу після його закінчення, коли мені було 18 років. ЦеFinansi_2 свідчить про високу кваліфікацію педагогічного колективу! Зараз я працюю в Рівненському обласному управлінні АТ «Ощадбанк» на посаді головного економіста. Вдячний коледжу та викладачам за здобуті знання!

Лавтен Аліна Валеріївна.

Мене звати Аліна. Я колишня студентка РКЕБ – закладу, завдяки якому я стала успішною особистістю.

На сьогоднішні мої пріоритеті навчання в інституті, робота та сім’я. Якби не коледж, я не змогла мати стільки. скільки маю зараз.  

Моя робота – це моє хобі. Я почала працювати вже в перші місяці навчання в інституті, оскільки вже мала достатньо знань та навичок у фінансовій сфері, які здобула в РКЕБ. Зараз я кредитний інспектор у Кредитній Спілці «Галичина».

Згадую себе, коли вперше ввійшла в приміщення коледжу. Усе здавалось таким неосяжним, що і зараз не віриться в успіх, до якого почала крокувати тоді. З кожним днем, місяцем, роком, проведеним у коледжі я ставала більш упевненою в собі, здобуваючи не лише фахові, а й життєві знання. Кожен викладач вкладав Finansi_4частинку себе в кожного студента, вчив комунікувати в різних робочих сферах, з різними людьми.

Висловлюю щиру подяку РКЕБ та викладачам циклу фінансово-кредитних дисциплін!

Закацюра Вікторія Михайлівна. Економіст з обслуговування клієнтів, АТ "Полтава-банк".

Навчання в коледжі залишило дуже приємні спогади. І не лише спогади, а й великий багаж знань, який я повсякчас використовую в роботі. І все завдяки найкращим викладачам, які завжди цікаво та доступно пояснювали навчальний матеріал. Вони не тільки передавали нам знання, а й навчили бути справжніми людьми і любити світ, у якому ми живемо. І, звісно, найбільше хочеться подякувати викладачам фінансово-кредитних дисциплін за те, що підтримували нас та турбувалися про те, щоб ми любили свою майбутню професію.

Гуц Ірина Сергіївна, економіст 1 категорії ВОІК. АТ «Укрексімбанк».Finansi_3

Я випускниця 2017 року, чим дуже пишаюсь. Саме в коледжі економіки та бізнесу я здобула ту базу, якою вже третій рік користуюсь в одному з провідних банків. Під час проходження практики мене помітили спеціалісти банку і згодом запропонували роботу. А ще я можу похвалитись нашим неймовірним випускним та іншими культурними заходами які в коледжі завжди відбуваються на найвищому рівні.

 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні15
mod_vvisit_counterВчора226
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1171
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1928
mod_vvisit_counterВ цьому місяці11401
mod_vvisit_counterВ минулому місяці10129
mod_vvisit_counterВсього756932

Сьогодні: 2021-07-31 02:03

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.