Події, семінари, конференції / Спец Підприємництво
PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

Ptb_zag

Шановні абітурієнти!

 

Рівненський фаховий коледж економіки та бізнесу запрошує вас здобути освіту за спеціальністю

“Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”.

 

PTB_2Підприємництво та молодість - дуже близькі та невід’ємні поняття. Бути молодим і бути підприємливим - практично одне й те ж. Підприємлива людина має практичну кмітливість, уміє активно діяти, наполегливо переборює труднощі, домагається здійснення поставленої мети. Якщо ти молода людина - маєш бути підприємливим!

Кожна підприємлива людина повинна вміти робити бізнес. Найпопулярнішим видом бізнесу в Україні є торгівля. Вона пронизує всі галузі економіки і всі сфери людської діяльності, зважаючи на те, що майже все купується і продається. Ринкова економіка – це і є торгівля.

Біржова діяльність – це також торгівля, але тільки на біржових майданчиках товарних, валютних чи фондових бірж.PTB_1

Рівненський фаховий коледж економіки та бізнесу навчає студентів здійснювати підприємницьку діяльність. Ми вчимо їх бути успішними в тому, чим вони хочуть займатися. Адже підприємництво – це не просто професійна діяльність, це – спосіб життя. Наші випускники отримують широкі можливості і багато шансів працювати в бізнесі: Start-Uper, керівник малого, середнього чи великого бізнесу, приватний підприємець, державний службовець в органах, які регулюють та контролюють підприємницьку діяльність. Але основна перевага цієї професії – це свобода та здійснення мрій, перспектива, особистий розвиток, самореалізація, яку дарує власний бізнес!

Навчаючись у нас, ви відкриєте для себе безліч можливостей для роботи та самореалізації: рітейл, ресейл, оптова торгівля, електрона комерція та її платформи, інтернет-трейдинг, товарознавство, аналіз ринків, товаропросування та маркетингові стратегії, логістика, управління якістю, міжнародна торгівля та туризм, ну і, звичайно, менеджмент у торгівлі – керівництво оптовими та роздрібними закладами торгівлі. Наші випускники працюють державними службовцями в державних органах влади, які регулюють та контролюють торгівлю, а також в органах захисту прав споживачів. Ваше майбутнє може бути пов’язане з інвестиційною діяльністю, тобто ви можете стати професійним учасником фондового ринку, брокером чи дилером, управляти активами інституційних інвесторів, кліринговою діяльністю, оцінкою майна, бути фахівцем з організації та ведення біржової торгівлі, а також спеціалістом у сфері депозитарної діяльності.

 

Навчаючись у Рівненському фаховому коледжі економіки та бізнесу, ви зможете здобути якісну освіту, одержати престижний диплом.

Запрошуємо

на навчання за спеціальністю

«Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні22
mod_vvisit_counterВчора226
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1178
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1928
mod_vvisit_counterВ цьому місяці11408
mod_vvisit_counterВ минулому місяці10129
mod_vvisit_counterВсього756939

Сьогодні: 2021-07-31 02:59

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.