Події, семінари, конференції / Спеціальність Туризм
PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

Turizm_zag

Хочеш подорожувати світом?

Мрієш отримати престижну професію та розпочати власний бізнес?

Хочеш знати, як влаштований туристичний ринок?

Обирай спеціальність «Туризм»!

З кожним роком зростає кількість охочих відпочити за межами нашої країни. Як обрати країну, організувати поїздку й оформити всі необхідні документи? У цих питаннях вам допоможе розібратися менеджер з туризму.

Робота в туристичному бізнесі – це шанс потрапити до привілейованого світу сповненого екзотичних подорожей, захопливих подій та яскравих вражень. Англійський письменник Редьярд Кіплінг говорив: «Щоб найкраще зрозуміти нову країну, треба її понюхати».

Після закінчення коледжу фахівці з туризму можуть працювати в системі державного управління туризмом, управління об’єктами туристичної інфраструктури, організаторами туризму, гідами-перекладачами, а також здійснювати екскурсійний супровід.

Ще в дитинстві я мріяла працювати в туристичній галузі. На щастя, не помилилася і жодного разу не пошкодувала, що обрала цей фах. Я закінчила Рівненський коледж економіки та бізнесу за спеціальністю «Туризм» у 2018 році, а сьогодні працюю менеджером у туристичній фірмі «Делюкс-Тур».

Федірко Вікторія

01Я завжди хотіла мати престижну роботу. Після вступу на навчання за спеціальністю «Туризм» зрозуміла, що обраний мною фах – це не лише подорожі та розваги, а ще неймовірно великий простір для самореалізації. І тут досі не вистачає молодих спеціалістів зі свіжими поглядами та ідеями.

Випускниця РКЕБ - 2020 р.

Менеджер туристичної фірми «Флайдер» - Євтушок Яна

1 2

Подорожі привчають нас до толерантності. Туристичний бізнес – це не тільки можливість здобути якісну освіту, але й шанс відкрити для себе світ. Навчайся та подорожуй разом із нами!

Випускниця РКЕБ - 2020 р.

Менеджер туристичної фірми «Престиж-тур» - Василейко Алла

3 Vasileyko

Найкомфортніше я почуваюся, коли знаходжуся поряд зі своїми викладачами, адже в кожному з наших фахівців я впевнена на 100%. Вони професіонали й сумлінно ставляться до своєї роботи. Для мене це найкраща команда. Циклова комісія туризмознавчих дисциплін завжди має нові креативні ідеї, тут панує дух великої дружньої родини. Сподіваюся, студенти які прийдуть до нас навчатися, приєднаються до неї.

Студентка спеціальності «Туризм» ІІІ курсу, Климчук Анастасія

4

Дозвольте собі разом із командою професіоналів набути нових знань, відвідати нові туристичні маршрути Україною, Європою та світом.

5 6
6a 6b
6c 6z
6d 6e
6g 6s
 Не завжди є можливість влаштовувати собі довгу відпустку, але ми навчимо як перетворити звичайні вихідні на свято відкриттів і пригод, або як влаштувати віртуальну подорож собі та друзям. Сьогодні дуже популярний напрям відпочинку «сіті-брейк»: ви вирушаєте на вікенд обов’язково у місто, в якому ще не були, щоб перезавантажитися, отримати нові враження та відчуття, ознайомитися з усіма тонкощами туристичної індустрії.
7 7e
7a 7b
7c 7d
7h 7z

Будьте допитливими! Не бійтеся звертатися за інформацією до викладачів нашого коледжу, приходьте, спілкуйтеся, запитуйте, вчіться. Здобувайте знання! Досягайте цілей і здійснюйте свої бажання.

І, найголовніше, будьте оптимістами! А в цьому вам допоможуть фахівці спеціальності «Туризм».

8

 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні18
mod_vvisit_counterВчора226
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1174
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1928
mod_vvisit_counterВ цьому місяці11404
mod_vvisit_counterВ минулому місяці10129
mod_vvisit_counterВсього756935

Сьогодні: 2021-07-31 02:38

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.