Події, семінари, конференції / Облік і оподаткування
PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

Oblik_zag1

Oblik_2Бути фахівцем з обліку і оподаткування – це КРУТО!

   Мабуть немає такої людини, яка б не чула про таку професію, як бухгалтер. А хто такий бухгалтер?

Тлумачний словник української мови стверджує: «Бухгалтер – фахівець бухгалтерії, той, хто здійснює грошовий і матеріальний облік». Насправді ж це не лише так. Кваліфікований бухгалтер компетентний у всіх питаннях обліку та податкової по­літики, це безцінний працівник і найбільш шанована людина на підприємстві. Саме таких фахівців готують у Рівненському фаховому коледжі економіки та бізнесу.

Сьогодні більшість людей вважає, що бути фахівцем з обліку та оподаткування — це занадто нудно і нецікаво. Суцільні цифри, постійно повторювані операції, відсутність творчості. Можливо, ці люди мають рацію, але лише тому, що не знають про можливості та переваги цієї професії. Назвемо лише декілька з них.

1. Цей фах завжди має попит на ринку праці (до речі, для нього немає ніяких вікових обмежень).

2. У фахівця з обліку та оподаткування переважно нормовашш робочий день (а це важливо!). Він може працювати як на «фрілансі» так і в офісі.Oblik_1

3. Фахівець з обліку та оподаткування може мати додатковий заробіток, наприклад, допомагати з веденням бухгалтери дрібним підприємцям. Він і сам може від­крити свою справу,

4. У фахівця з обліку та оподаткування багато можливо­стей для кар'єрного зростання, наприклад, до посади фінансового чи комерційного директора, головного бухгалтера, фінансового аналітика, аудитора.

5. Представники цієї професії відповідальні та організовані, скрупульозні і старанні. Вони вміють логічно мислити, мають гарну пам'ять і вміють мовчати (тому що їм нерідко дово­диться зберігати комерційну таємницю).

6. Фахівців з обліку та оподаткування поважають серед співробітників, адже всі знають, від якого залежить своєчасність виплати зарплати.

Студенти РКЕБу, які навчаються за фахом «Облік і оподаткування», усвідомлюють, що і облік — це філософія всього бізнесу, його мова - безпомилковий суддя минулого, необхідний керівник теперішнього і точний консультант майбутнього. Вони беруть активну участь у семінарах, тренінгах, науково-практичних конференціях, проводять виїзні заняття - екскурсії, ділові ігри, зустрічі з цікавими людьми, адже родзинкою навчального процесу є тісний зв'язок теорії та практики. Випускники коледжу мають можливість вступити до найпрестижніших вишів Україні.

Отже, якщо ви хочете мати престижну професію, сміливо вступайте до РКЕБу і занурюйтеся у захопливий світ обліку та оподаткування!


 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні26
mod_vvisit_counterВчора226
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1182
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1928
mod_vvisit_counterВ цьому місяці11412
mod_vvisit_counterВ минулому місяці10129
mod_vvisit_counterВсього756943

Сьогодні: 2021-07-31 03:27

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.